Швидкомонтовані будинки: вигідно, надійно та з душею

Мрія про своє житло ставить перед сім’ями безліч питань. Їм доводиться вибирати між різними матеріалами та технологіями. Хтось вирішує проводити всі роботи своїми руками, а хтось знаходиться у пошуку надійної будівельної компанії. На якому з варіантів ви не зупинилися б, головне, щоб готовий результат вас потішив і щоб будинок вийшов надійним, довговічним та комфортним для кожного члена сім’ї.

Швидкомонтовані будинки для постійного проживання – що це?

Сучасний будівельний ринок пропонує різноманітні технології для створення житла. Кожна з них має переваги та мінуси, тому перш ніж зробити вибір, не буде зайвим ознайомитися з кожною з них хоча б поверхово. Тим, хто шукає відповідь на питання, як побудувати недорого житло для сім’ї, не варто віддавати перевагу цегляному домобудівництву. Вартість цього матеріалу ніколи не відрізнялася доступністю. Процес кладки є трудомістким, що також впливає на кінцеву суму. До інших мінусів технології можна зарахувати тривалий період будівництва, який затягується на роки. Тобто, якщо сказати лаконічно, цегляні споруди є дорогими довгобудами.

Що можна сказати про газо- та піноблочні будівлі? Обидва варіанти доступніші, порівнюючи з попереднім, але споруди також підлягають усадці, що продовжує термін зведення. У зв’язку з пористою структурою блоки легко вбирають вологу як при прямому контакті з водою, так і через атмосферне середовище. Результатом такого процесу є зниження теплоізоляційних характеристик матеріалу.

Цікавими для багатьох забудовників сьогодні є швидкомонтовані модульні будинки для постійного проживання. Така методика застосовується для створення житла із будь-яким бюджетом. Це не лише недорогі невеликі будиночки для сезонної експлуатації, а й елітні особняки площею 150-200 квадратів на один або два поверхи. Часто технологія використовується при будівництві житла мансардного типу або з другим світлом. Відповідно до відгуків про каркасні будинки мешканців та фахівців у даній галузі:

  • Споруди коштують дешевше, ніж аналогічні за площею будівлі з інших матеріалів.
  • Завдяки особливостям технології через кілька місяців з моменту початку проведення робіт вони повністю готові до експлуатації.
  • Оброблені спеціальними засобами матеріали не схильні до швидкого займання, а також псування пліснявою та гризунами, що робить будівлі довговічними.
  • Будівлям не страшні будь-які погодні умови – високі температури, затяжні зливи, снігопади та навіть землетруси.
  • Високий рівень енергоефективності робить житло комфортним за будь-якої погоди при економному використанні енергоресурсів.

Проекти швидкомонтованих будинків: вибери типовий або замов з нуля

Іноді до нас приходять клієнти з фотографіями споруд, які вони знайшли в журналах чи зробили на вулицях міста. Але таких картинок недостатньо, щоб будівельники розпочали зведення житла. Для початку робіт у них має бути на руках проект, що містить необхідні креслення та пояснення до них, а також розрахунки. Така документація потрібна для того, щоб готовий результат відповідав побажанням майбутніх мешканців, був затишним, теплим та довговічним.

Наше архітектурне бюро розробило достатньо типових планувань, щоб кожен клієнт компанії зміг зробити свій вибір. У каталозі присутні одно- та двоповерхові проекти споруд у різних стилях розміром 6х6, 7х8 і т. д., які замовники часто вибирають для створення дачних та садових будівель або гостьових будиночків. Іноді такі варіанти стають основою для будівництва цілорічного житла для однієї-трьох осіб. У майбутньому за потреби їх площу можна буде розширити.

Якщо ви бажаєте купити швидкомонтований будинок великого розміру увагу слід звертати на відповідні планування. Такі будівлі є втіленням максимального комфорту, тому що на великій території можна розмістити не тільки санвузол, спальні та кухню, але й вітальню, більярдну, сауну або зимовий сад. Тим, хто не хоче зупинятися на типових кресленнях, пропонуємо розробку індивідуальних проектів. Їхня особливість полягає в тому, що таку ж будівлю ви не знайдете в усьому світі, адже вона буде спланована для конкретної сім’ї та особливостей земельної ділянки.

Як розраховується ціна на швидкомонтовані будинки

Цікавить актуальна ціна будівництва за 1 м кв. в Україні? Всю необхідну інформацію ви знайдете у відповідному розділі нашого сайту. В нас можна замовити створення не тільки споруди під ключ, а й прибудови, надбудови, а також часткове виконання будівельних робіт, тому вартість та перелік послуг прописані у різних комплектаціях. Вибираючи типовий проект на сайті, ви можете одразу ж ознайомитися з його ціною. Оскільки в деяких випадках готове планування потребує адаптації для потреб конкретної сім’ї або земельної ділянки, ціна будівництва під ключ зросте пропорційно до внесених змін. Вирішили побудувати житло за індивідуальним кресленням і хочете зрозуміти, чи вдасться вкластися в бюджет? Проведіть на нашому сайті онлайн-прорахунок вартості. Але за точною інформацією слід звернутися до будівельної компанії.

Де замовити швидкомонтовані будинки під ключ

Вся викладена інформація стосується класичної каркасної методики, яку не варто плутати з технологією, що передбачає застосування СІП-панелей. При складанні стін ми використовуємо каркас із вирощеної в Україні деревини, OSB-плити, супердифузійну мембрану та пароізоляцію. Вони виходять тоншими за цегляні, але набагато теплішими завдяки застосуванню достатнього шару мінеральної вати. Щоб ретельніше розібратися, які переваги дає забудовникам будівництво каркасних споруд, читайте наші новини, дивіться фото з місць проведення робіт та відео-відгуки людей, які вже стали власниками енергоефективних будівель, що швидко зводяться.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити