Сучасні каркасні будинки

Будівництво сучасних каркасних будинків має істотні переваги перед іншими технологіями, що робить його все більш популярним серед забудовників.

 • Канадські будинки зводяться протягом декількох місяців з моменту укладення договору між будівельною компанією і замовником. Цьому сприяють можливість облаштування полегшеного фундаменту і відсутність необхідності в усадці. Внутрішнє та зовнішнє ооздоблення можна робити відразу ж після зведення каркасу. Конкретні терміни визначаються, виходячи із загальної площі будівлі та складності проекту, обраної комплектації.
 • При використанні виключно якісної сировини, в тому числі натуральної деревини вітчизняного виробництва, купити сучасний каркасний будинок обійдеться дешевше аналогічних споруд, споруджених з інших матеріалів.
 • Енергоефективність дозволяє в будь-яку погоду підтримувати в приміщенні комфортну температуру, при цьому не переплачуючи по рахунках за комунальні послуги.

Де взяти проекти сучасних каркасних будинків

Займаючись будівництвом будівель за канадською технологією, компанія “Карпати Буд Каркас” пропонує забудовникам звернути увагу на типові проекти каркасних одноповерхових сучасних будинків, розміщених на сайті. Різноманітність варіантів, сучасний дизайн дозволяють кожній родині вибрати варіант будинку, відповідний до власних побажань. В наявності креслення будівель невеликого розміру, які можна використовувати в якості дачних будиночків або житла для сім’ї з 2-3 чоловік, а також просторі котеджі великої площі.

При бажанні забудувати мінімум земельної ділянки, варто звернути увагу на сучасні проекти в два поверхи або будівлі мансардного типу. При одній загальній площі з одноповерховим варіантом, вони надають можливість залишити місце під зелені насадження або майданчик для відпочинку. Переважно сучасних замовників цікавить житло в стилі мінімалізм, лофт, хай-тек. При цьому можлива індивідуальна розробка будівель в інших архітектурних напрямках. З фото сучасних будинків за каркасною технологією, виконаних будівельниками КБК, можна ознайомитися на сайті компанії.

Вартість сучасного каркасного житла під ключ

У скільки обходяться забудовникам сучасні одноповерхові та двоповерхові каркасні будинки? Розглядаючи проекти будинків сучасного стилю на сайті КБК, можна побачити вартість кожного варіанту. При цьому варто врахувати, що адаптація під особливості земельної ділянки та побажання клієнта вимагає додаткових вкладень. Вартість будівель за авторським проектом розраховується індивідуально і залежить від наступних чинників:

 • Особливості під’їзних шляхів, ландшафту і грунту.
 • Потреба в складанні проектно-кошторисної документації.
 • Загальна площа будівлі.
 • Архітектурні особливості будівлі.
 • Відстань до комунікацій.
 • Матеріал, обраний для покриття даху, оздоблювальних робіт, тощо.

Каркасний будинок в сучасному стилі від КБК

Прохання про будівництво власного житла – класичне для будівельної компанії звернення. Але, не завжди подібні звернення прості. Так, в “Карпати Буд Каркас” звернулися замовники, на земельній ділянці яких вже розташовувалася зведена коробка цегляного будинку. Здавалося б, в даній ситуації було б простіше і економніше закінчити вже частково побудований будинок. Але замовники в даній ситуації до питання підійшли досить розумно, виважено.

Чому? Працюючи за кордоном, замовник мав можливість проживати як в цегляному, так і в каркасному будинку, а отже – переконатися у всіх перевагах канадського житлобудівництва. При зверненні до нас, він вже знав про колосальні переваги зведення будівель за каркасною технологією і чітко усвідомлював, що вкладення тих же коштів в будівництво дозволить в майбутньому економити на експлуатації приміщення.

При правильному виборі, в подальшому йому не доведеться оплачувати невиправдано великі рахунки на опалення власного житла завдяки енергоефективності сучасного каркасного будинку. Отримавши завдання, наші архітектори створили проект по-справжньому затишного житла. Саме про такий і мріяла родина замовника. Подальші роботи проводилися в селі Черніїв, яке розташоване поруч з обласним центром Івано-Франківськ. Будівельниками компанії були виконані роботи по:

 • заливці фундаменту;
 • зведенню каркаса;
 • облаштування даху;
 • утепленню;
 • установці вікон та дверей.

Так як в договорі передбачалося зведення канадського будинку в комплектації під ключ, виконання фасадних і внутрішніх робіт також було покладено на нашу організацію. Ми впевнені, що сім’я ніколи не пошкодує про зроблений вибір і насолоджуватися проживанням в каркасному будинку буде не одне її покоління.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити