Дачні каркасні будинки для відпочинку

Дерев’яний дачний будинок , збудований по проекту “Франт” – відмінний варіант для відпочинку з сім’єю або друзями. Все більше жителів України вибирають будівництво будинку по каркасній технології, що дає можливість придбати недороге житло і надалі заощадити на його експлуатації.

Заміські дачні будинки: як відбувається будівництво?

Будівництво будинку для відпочинку не вимагає плитного фундаменту, що значно прискорює процес. Каркасний будинок складається з дерев’яної конструкції, з безліччю невеликих секцій. Вся деревина просочується спеціальною речовиною, яка в майбутньому захистить її від можливості загоряння. Далі відбувається теплоізоляція мінеральною ватою, з використанням гідро-і паробар’єрів. Такий варіант не дає вологості проникнути в будинок і, навпаки, виводить її з будинку назовні.

Дачний каркасний будиночок обшивається в основному плитами OSB. Для внутрішнього оформлення дачі популярне оздоблення вагонкою, фасади часто роблять з блок хауса, що надає гарний зовнішній вигляд.

Фото побудованого будинку Івано-Франківську

Покрівля може бути односкатною або двоскатною, популярними матеріалами є бітумна та металочерепиця. Кількість вікон і дверей для невеликої будівлі мінімальне, обговорюється із замовником на етапі розробки проекту будинку. Використовуються тільки якісні металопластикові вікна.
В каркасній дачі на вибір клієнта також проводяться електромонтажні роботи, встановлюється система опалення і т.д.. Крім цього, можна додати прибудову, терасу, баню і т. д ..

Які переваги мають дачні каркасні будинки?

Каркасна дача для відпочинку має значні переваги, над іншими варіантами будівництва:

  • Встановити каркасну конструкцію можна на будь-якому місці;
  • Каркасний дачний будиночок можна доставити зібраним або спорудити вже на ділянці, а також перемістити на іншу територію при переїзді;
  • Канадська технологія будівництва не потребує великих грошових вкладень. Вартість такого будиночка буде майже наполовину дешевша, ніж споруди з цегли або газобетону;
  • Комфортний для проживання – теплий в зимову пору і прохолодний в спекотні дні;
  • Надійність і довговічність конструкції, обробка дерева для додаткового захисту від пожежі;
  • Каркасне будівництво дачі виконується в найшвидші терміни – протягом одного місяця.

Компанія Карпати Буд Каркас вже тривалий час виготовляє дачні каркасні будинки в Україні. Наші фахівці мають великий досвід в реалізації різних проектів. Вибір каркасного варіанту є оптимальним рішенням для будівництва дачі. Роботи проходять у декілька етапів, з урахуванням всіх побажань замовника.

Каркасний будинок для відпочинку ідеально підходить для заміської ділянки, він надійний, теплий, недорогий і довговічний.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити