З чого краще будувати будинок – розкажуть експерти компанії “Карпати Буд Каркас”

Завершено будівництво іще одного об’єкту під Вінницею, проект якого розробив сам замовник. Так як клієнт має будівельну освіту, то він максимально ретельно підійшов до вибору технології будівництва. Співпрацюючи з нами, майбутній домовласник особисто відвідав будівельні майданчики на різних етапах зведення та оздоблення будівель. Побачивши надійність, практичність і економічність “каркасників”, він зупинив свій вибір саме на каркасному будівництві.

Обрана ним канадська технологія має цілу низку переваг:

 1. Довговічність. Незважаючи на простоту дерев’яного каркасу такі будівлі дуже міцні і не сильно навантажують фундамент. Завдяки таким властивостям споруди здатні простояти десятиліття, витримати несприятливі кліматичні умови і сейсмічну активність.
 2. Енергоефективність. Утеплювач на 20 см, що заповнює перестінки, і 30 см для даху створює звукоізоляцію і захищає мешканців будинку від холоду і спеки.
 3. Оперативність зведення. Такій конструкції не потрібна усадка, тому всі монтажні та оздоблювальні роботи виконуються відразу після спорудження каркасу.

Даний об’єкт виконаний в мінімалістичному стилі, в ньому відсутні дрібні деталі та елементи. Але, при необхідності наша команда створить подібний об’єкт або концепти будівель різних стилістичних напрямків: модерн, лофт або ж популярні барнхауси.

Який будинок краще будувати в 2021 – 2022 роках

Мати власне житло є природним бажанням будь-якого з нас. Але багатьох турбує, що буде краще – будувати котедж або купити вже готову нерухомість? Іноді люди вважають за краще придбати будинок від попереднього власника, тому що такий варіант здається їм більш простим, швидким і дешевшим, ніж будувати з “нуля”. Це пов’язано із завданнями пошуку перевіреного забудовника, місцем, де краще будувати будинок в Україні, підбором потрібної ділянки і будматеріалів.

З каркасної технології будівництва приватного житла або комерційної нерухомості дана проблема вирішується швидко – протягом 2-3 місяців і незалежно від погодних умов. При цьому власник отримує нове, повністю готове до експлуатації, екологічне, енергоефективне і без “підводних каменів” житло. Компанія «Карпати Буд Каркас» надає величезний спектр послуг:

 • виготовляє індивідуальні та адаптує типові проекти;
 • контролює заготівлю деревини;
 • організовує своєчасну доставку матеріалів на будмайданчик;
 • проводить збірку конструкції;
 • стежить за кожним етапом виконуваних робіт;
 • проводить сервісне обслуговування будівель (за потребою).

Кваліфіковані фахівці компанії проконсультують вас з чого краще будувати дачний будинок недорого та з питанням, які вас цікавитимуть. Для отримання консультації телефонуйте або скористайтеся онлайн-формою на сайті.

З якого матеріалу краще будувати будинок і який стиль вибрати?

Архітектори «КБК Україна» створюють проекти для будівництва в будь-якому стилі для будівництва з різних матеріалів. Велика кількість майбутніх домовласників губляться у виборі технологій для зведення житла, адже методів і матеріалів існує насправді немало. При визначенні оптимальної методики краще відштовхуватися від таких факторів:

 • чи збираєтеся ви жити в будинку постійно або ж тимчасово. Кам’яні та цегляні споруди опалювати буде нелегко, а ось каркасні будови прогріваються досить швидко;
 • вид ґрунту на ділянці, від якого залежить тип фундаменту будівлі. Найбільш важкі будівлі – це цегляні; кам’яні споруди також серйозно навантажують основу. Найлегшими є «каркасники», які можна монтувати на території з будь-яким ґрунтом;
 • бюджет на будівництво. Канадські дерев’яні будівлі на порядок дешевші і кращі в порівнянні з будівлями з таких матеріалів як газоблок і довговічніші за споруди з СІП-панелів;
 • витрати на експлуатацію споруди. Все впирається в теплові характеристики споруди. Для економії на опаленні варто вибирати матеріали з найменшою теплопровідністю. Завдяки використанню технології “Теплий монтаж” і рекуперації можна досягти більшої герметичності і знизити витрати на опалення і кондиціонування.

Який будинок краще будувати для постійного проживання

«Карпати Буд Каркас» розробляють індивідуальні і типові проекти на приватні будинки для постійного проживання. Тому, співпрацюючи з нами, ви зможете побудувати, то, що захочете. Ми займаємося забудовою у всіх регіонах нашої країни, в тому числі в областях, де існує ймовірність землетрусів. Будинки «канадки» характеризуються міцністю і сейсмостійкістю. Відповідь на питання: “скільки коштує дерев’яний котедж?” озвучать наші співробітники після узгодження обраного вами проекту, матеріалів, комплектації та складання кошторису.

З чого краще побудувати будинок “Під ключ” – рекомендації компанії “КБК”

Команда КБК ґрунтовно продумала розробку проекту та будівництво каркасного будинку “під ключ” в Вінницькому регіоні, для того щоб замовник зміг оселитися в просторе житло площею 75 м кв. в безпосередній близькості від природи. Не останню роль у виборі клієнтом нашої компанії зіграли позитивні відгуки власників побудованих нами споруд.

Якщо ви хочете попередньо прорахувати скільки коштуватиме вам каркасне житло – відвідайте наш сайт і скористайтеся онлайн калькулятором вартості.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити