Проекти каркасних будинків – “Гамаліїв”, Львів – 136 м.кв.

Будівельний марафон 2015 року продовжився реалізацією ще одного цікавого проекту. Цього разу ми взялись за будівництво будинку по проекту “Гамаліїв” в місті Львів.

Це типовий проект від БК “КарпатиБудКаркас”, будинок для постійного проживання, загальною площею 136 м.кв. з двома спальними кімнатами, гостьовою кімнатою, дитячою кімнатою, двома санвузлами, просторим гардеробом, технічним приміщенням, холом, тамбуром та просторою вітальнею (студійного типу) поєднаною з кухнею.

 За домовленістю з клієнтом, ми виконуємо будівництво Під Ключ. Тобто, починаючи від комбінованого фундаменту, закінчуючи обшивкою стін листами гіпсокартону (готовність до внутрішніх ремонтних робіт). Вартість реалізації такого будинку з загальною площею 136м.кв. ВСЬОГО 1 080 000 гривень.

На сьогодні ми вже виконали фундаментні роботи, звели каркас 1­го, 2­го поверху, та підготували все для накриття будинку бітумною черепицею. Планований час реалізації будинку по проекту “Гамаліїв” ­ 3,5 місяців.

Слідкуйте за новинами Будівельної Компанії “Карпати Буд Каркас” та підписуйтесь на оновлення в соціальних мережах. Будьте в курсі всіх подій, адже ми працюємо для вас ­ разом з вами!