Каркасний дачний будинок

Однією з примітних особливостей каркасного будівництва є можливість здійснювати проекти будинків, не вдаючись до використання важкої будівельної техніки. При певних обставинах це грає вирішальну роль в якості і швидкості робочого процесу. Зокрема, саме так і сталося під час будівництва дачного будинку на Осокорках в місті Києві.

Дачний будинок каркасний на Осокорках і підводні камені в його будівництві

Завдяки своєму розташуванню, цей проект виявився одним з найскладніших, з якими коли-небудь доводилося стикатися команді компанії “КарпатиБудКаркас“. Труднощі полягали аж ніяк не в масштабності проекту або рідкості обраних замовником матеріалів для його здійснення. Причиною труднощів могло стати вкрай незручне розташування самої ділянки, на якому нам треба було звести новий каркасний будинок.

Простір для виконання будівельних робіт, який мала в своєму розпорядженні команда, був настільки малий, що бетон для заливки фундаменту довелося пропускати через п’ятнадцятиметровий рукав, так як на більш близькій відстані не знайшлося місця для бетономішалки. Виникни під час робіт на необхідності використання великої будівельної техніки – здійснення проекту могло опинитися під загрозою.

На щастя, будівництво каркасних дачних будинків може чудово обходитися мінімумом устаткування, що не раз співслужило забудовникам добру службу при зведенні будинків в гірських районах або місцевості, де ускладнено рух великого транспорту.

Чим примітні дачні каркасні будинки

Зведення будинків за канадською технологією має масу переваг перед іншими видами будівництва:

• економічність;
• простота і стислі терміни здійснення проекту;
• екологічність матеріалів;
• привабливий і стильний зовнішній вигляд будівель;
• сейсмостійкість;
• енергоефективність.

Дачні каркасні будинки – комфортний клімат в будь-яку погоду

Здатність канадських будинків зберігати комфортну температуру є одним з головних їхніх переваг. У той час як стрімко зростаючі ціни на опалювальні послуги змушують більшість домовласників гарячково шукати способи утеплення стін, дачний каркасний будинок радує своїх власників теплим затишком взимку і прохолодою в спекотні літні дні.

Пориста структура деревини і мінеральний наповнювач надійно перешкоджають перепадів температури всередині канадського будинку. Товщина шару, що утеплює для стін в будинку на Осокорках, як і в інших будівлях, зведених компанією “КарпатиБудКаркас”, становить 200 мм. Такий же утеплювач товщиною в 250 мм використовується для даху будівлі.
Роль додаткового способу збереження тепла в будинку грають підлоги з електричним підігрівом. А ось на випадок перебоїв з електропостачанням до послуг господарів відмінний новенький камін – тепер вони готові у всеозброєнні зустріти прийдешні зимові морози.