Церква в м.Мала Виська – 95 м.кв.

Будівельна компанія Карпати Буд Каркас з року в рік нарощує темпи будівництва каркасних будинків по всій території Україні. Та не варто забувати, що ми будуємо не тільки житлові будинки по канадській технології, а й культові споруди, такі як храми та церкви.

Отже, цього разу з нами зв’язалась громада міста Мала Виська, що у Кіровоградській обл., з проханням побудувати церкву невеликих розмірів. Після зустрічі з представниками цієї громади, ми розпочали реалізацію цього проекту, що правда спочатку виключно на папері (для погодження з замовником) Був обраний варіант дерев’яно каркасної церкви загальної площі 95 квадратних метрів.

Фундамент

Традиційно, для будівель такого типу був вибраний фундамент комбінованого типу, зміцнений арматурою по всій площі.

Каркас

Вже традиційно для зведення каркасу ми використовуємо брус січенням 145 мм. на 45 мм. для зовнішніх стін та 100мм. на 45 мм. для внутрішніх стін. Зведення силового каркасу зайняло приблизно 6 тижнів. По завершенню ми приступили до наступного етапу.

Дах та фасадні роботи

Наступним етапом по будівництву каркасної церкви площею 95 м.кв. в місті Мала Виська, став етап фасадних робіт та крівлі даху. Для фасадних робіт, замовником було вибрано дерев’яний фальшбрус, а матеріалом для накриття даху – металочерепиця. Власне цей етап підходить до завершення.

Внутрішні роботи

Стіни всередині церкви було вирішено обробляти дерев’яною вагонкою.

 

Завершення

Об’єкт готується до здачі, отже слідкуйте за новинами на сайті…