Каркасне будівництво бані на Київщині с. Плахтянка

Більш вдалого варіанту ніж каркасна/канадська технологія для будівництва таких  об’єктів  як баня або сауна годі й шукати. Такої думки також і наші замовники з Київщини, де вже зараз відбуваються роботи над реалізацією проекту.

Розробивши архітектурний проект та підписавши договір про будівництво, прийшла черга до підготовки необхідних матеріалів, комплектующих та самих будівельних робіт. Замовлення передбачало  в комплектації під ключ, тому нашою задачею було виконати наступні етапи:

  • Заливка фундаменту. Зазвичай на невеликих будинках чи банях використовується стовбчастий фундамент, та тут  було залито комбінований, тобто стовбчастий з малозаглубленим ростверком та утепленою армованою монолітною плитою.
  • Монтаж каркасу. Цей етап передбачає зведення стін будівлі з дерев’яного бруса, кількість та крок якого прораховує конструктор врахувавши всі можливі навантаження для певного регіону, що говорить про правильний підхід до зведення каркасних будівель. Деревина, яка використовується  пропитується антигрибковими засобами та антипіренами та просушується. Її вологість в каркасно-щитовому будівництві не повинна перевищувати 20%, це важливий критерій без якого якісний будинок не можливий.
  • Улаштування даху. Дах бані за каркасною технологією буде покрито металочерепицею. Такий матеріал сміливо можна назвати найпопулярнішим в приватному бeдівництві і це не дивно. Висока якість металу, що використовується при виробництві,  дозволяє використовувати протягом великого часу без втрати якісних характеристик, а широка кольорова гама дозволить вибрати саме те, що до смаку.

Про цей та наступні етапи ми обов’язково розповімо вам на сайті та в соціальних мережах.