Каркасні будинки по канадській технології

Цей будинок зводиться у Вінницькій області в місті Ладижин. Будинок буде використовуватись як основне місце проживання для молодої сім’ї з трьох чоловік.

За основу був взятий наш типовий проект «Асканія», але в результаті внесення змін зі сторони замовника та адаптації під особливості земельної ділянки – він був повністю перероблений.  Зараз це: 3 спальні, кухня вітальня з виходом на терасу, ванна кімната та технічне приміщення.

На ділянці стояла стара хата, тому будівельні роботи розпочались саме з демонтажу та очищення ділянки від старих будівель.

Ділянка має досить значний перепад по висоті, тому свайний фундамент є найбільш оптимальним рішенням для цього випадку. Під терасою утворився досить значний простір, який в майбутньому замовник буде використовувати як місце для складування садового інвентаря, дров та іншого.

Свайне поле було зроблене із використанням бетонних свай розміром 250×250 мм.

Роботи розпочались із заливки бетонних свай. Далі була зроблена дерев’яна обвязка і встановлена дерев’яна платформа. Наступним етапом став монтаж каркасу і стропильної системи. Каркас зовні обшитий вологостійкими плитами ОСБ.

Для покриття даху буле використана металочерепиця. Утеплення будинку: крім традиційного утеплення стін та даху, буде зроблено утеплення підлоги, а точніше несучої дерев’яної платформи мінеральною ватою 200 мм.. Важливо зазначити що весь цей об’єм робіт був зроблений за 35 робочих днів.