Сучасні каркасні будинки

Дане будівництво розпочато в селі Черніїв, яке розташоване поруч із обласним центром Івано-Франківськ.

До нас звернулись замовники із класичним для будівельної компанії проханням про будівництво власного житла. Але, на відміну від більшості наших клієнтів, замовник уже мав зведену коробку цегляного будинку.

На перший погляд, здається, що простіше було б в даній ситуації просто доробити вже частково зведений будинок.  Але ні, в цьому випадку до цього питання підійшли дуже розумно, зважено.

Чому?  Тому, що замовник мав можливість переконатися у всіх перевагах каркасного житла, оскільки проживав як в цегляному, так і в каркасному будинку, працюючи за кордоном.

Він прекрасно розумів колосальні переваги будівництва по канадській технології і чітко усвідомлював, що вклавши ті ж кошти в будівництво з каркасу він економитиме кошти на подальшій експлуатації і в подальшому йому не потрібно буде оплачувати невиправдано великі кошти на опалення свого житла, оскільки каркасне житло – енергоефективне

Отримавши завдання, наші архітектори розробили проект дійсно затишного будинку, такого, про який мріяла сім’я замовника.

В майбутньому нас чекають роботи із улаштування даху, утеплення, фасадні роботи, встановлення вікон, дверей та внутрішні роботи, оскільки договором передбачено будівництво каркасного будинку в комплектації «Під Ключ».