Будівництво каркасного будинку в Чернігові

Північні регіони України, в тому числі місто Чернігів та Чернігівська область, давно славилися різноманітними дерев’яними спорудами. Храми і навіть багато житлові будинки Чернігівщини є шедеврами стародавнього дерев’яного зодчества. Але на дворі третє тисячоліття і технічний прогрес бере своє. Жителі Чернігівщини, спираючись на багатовікові традиції дерев’яного домобудівництва, сьогодні з успіхом використовують канадську технологію будівництва каркасних будівель. Канадська технологія має ряд переваг, з якими ми будемо раді вас познайомити.

Побудувати будинок за канадською технологією можливо в самі найкоротші терміни. При цьому будуть зведені до мінімуму вимоги до фундаменту. Для каркасного будівництва існує можливість обходитися без важкої і спеціальної будівельної техніки, що дає можливість легкого проведення робіт у важкодоступних місцях, місцях насиченої інфраструктури і щільної забудови.

Фото побудованих об’єктів в Чернігові

Швидкість зведення каркасних будинків – беззаперечна перевага

Легкість конструкції каркасного будинку дає можливість використовувати при будівництві полегшений фундамент, практично не чинить значний тиск на грунт і не дає усадки. Тому всі будівельно-монтажні та оздоблювальні роботи можливо завершити протягом одного сезону.

Вартість зведення житлового будинку по канадської технології істотно менше, ніж при використанні традиційних методів будівництва. На зниження ціни впливає можливість використання полегшеного стрічкового або навіть стовпчастого фундаменту. Витрати на дерево для каркасу теж мінімальні. Сучасні утеплювачі також не надто здорожчать споруджуваний будинок. Каркасні будинки доступні для будівництва навіть сім’ям з невисоким рівнем достатку.

Екологічна чистота і безпека каркасного будинку.

Каркасні будинки можна вважати найбільш екологічними позитивними, по скільки вони споруджуються виключно з натуральних матеріалів, які сприятливо впливають на проживаючих в них людей і не завдають шкоди навколишньому середовищу.

Канадські будинки, в яких використовується каркасна конструкція, можуть бути пристосовані до обробки найрізноманітнішими матеріалами. Проекти будинків каркасного типу добре сумісні з усіма сучасними інженерними системами і дають можливість легкого внесення коректив у процесі будівництва. Включивши свою фантазію і витративши трохи грошей на вподобані оздоблювальні матеріали, ви легко зможете зробити фасад свого будинку неповторним і дуже красивим.

Фото проектів будинків в Чернігові

Каркасні будинки мають високий коефіцієнт енергозбереження, який значно вище, ніж у бетонних, цегляних або кам’яних будівель. Кількість теплової енергії, що використовується для обігріву канадського будинку в 3-4 рази менше ніж у будинків з традиційних матеріалів. Використання сучасних технологій для утеплення та надійної герметизації робить каркасні будинки непідвладними ніяким морозів, вітрів і вогкості. Завдяки довговічності конструкції необхідність проведення капітального ремонту виникне не скоро, а косметичний ремонт не спричинить великих витрат. Жити в такому будинку буде комфортно, тепло і дешево.

Каркасні будинки – надійно і довговічно

Проекти каркасних будинків розраховуються на більш ніж столітній термін експлуатації. Застосовуються сучасні заповнювачі не піддаються процесам гниття, горіння, розкладання і не по зубам різним шкідникам, а міцний каркас проходить протипожежну і антигрибкову обробку.

Враховуючи кліматичні та архітектурні особливості регіону Чернігів та Чернігівська область, каркасні будинки можна сміливо рекомендувати всім новим забудовникам. Такий вибір буде оптимальним навіть для сімей, які не мають великих матеріальних можливостей.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити