Будівництво будинків за канадською технологією в Харкові

Перша столиця України – Харків. Це один з найбільш населених міст, місто-мільйонник, мегаполіс. Місто, яке динамічно розвивається і є одним з найкрасивіших в нашій країні. Але, як і в кожному сучасному місті є і свої плюси і мінуси. Плюси “Першої Столиці” – знають всі городяни! А з мінусів необхідно відзначити брак місць для паркування, швидкий ритм життя, який часто призводить до стресу, рівень вихлопних газів та інше.

Фото побудованих будинків в Харкові

Завдяки нашій будівельній компанії, харків’яни мають дуже привабливу альтернативу – будівництво канадських будинків у Харкові. Це саме той вихід, який дозволить всією сім’єю, в короткий термін переїхати з тісної квартири у великий і затишний будинок.

Будівництво індивідуального будинки по канадській технології в Харкові, ні в якому разі не є чимось стомлюючим і довготривалим. Будівельна компанія “Карпати Буд Каркас” побудує канадський будинок під ключ в Харкові або області, всього за 3 – 4 місяці (будинок площею 130 -150 м. кв).

Канадська технологія будівництва будинку передбачає виключно пиломатеріал із карпатських лісів, який відрізняється кращою в своєму роді екологічністю і якістю. Правильно підібраний матеріал та ретельно прорахований конструктив канадського будинку, дозволить йому служити довгі роки і не одному поколінню.

Проект каркасного будинку в Харкові

Каркасні будинки в Харкові, втім як і в цілому світі, характеризується як будинок з кращої енергоефективністю, що веде за собою значну економію ваших коштів на опалення і експлуатацію в цілому. Економічна обгрунтованість полягає ще й у вартості будівництва. Квадратний метр кнадского будинку під ключ в Харкові зазвичай коштує в два, а то і три рази менше, ніж 1 кв. м в багатоповерхівці від “середнього” забудовника.

Будівельна компанія “Карпати Буд Каркас” будує для вас затишні, екологічні, енергоефективні, комфортні, будинки по канадській технології в Харкові і області. Телефонуйте, щоб отримати додаткову інформацію.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити