Канадський будинок в Івано-Франківську

Сучасне житлове будівництво в Україні дедалі частіше використовує світовий досвід та передові технології, які вже довели свою життєздатність та економічну вигоду. Тому ви маєте можливість замовити канадський будинок в Івано-Франківську, звернувшись не до зарубіжних будівельників, а до вітчизняної компанії.

Фото реалізованого будинку в Івано-Франківську

Канадський будинок під ключ в Івано-Франківську

Звести невеликий, затишний будиночок в Івано-Франківську, щоб оселити в ньому свою родину – цілком досяжна мета для цілеспрямованого та серйозного чоловіка. Наша компанія приймає замовлення на будівництво канадських будинків під ключ в Івано-Франківську та Івано-Франківській області, незалежно від пори року. Такого результату та ще в короткий термін не зможе забезпечити жодне звичайне будівництво, але наша компанія гарантує вам чесний договір та його своєчасне виконання, тому що ми займаємося будівництвом каркасних будинків за канадською технологією вже не перший рік.

Фото проектів в Івано-Франківську

Будівництво канадських будинків : особливості та переваги

Швидке зведення якісного, недорогого житла стало основною причиною популярності канадської технології. Більше того, канадські будинки мають суттєві переваги над іншими будівельними спорудами:

 1. Короткий термін зведення будинку під ключ.
 2. Екологічність та безпечність.
 3. Високий рівень теплоізоляції.
 4. Протипожежні властивості матеріалів.
 5. Сейсмічна стійкість каркасу.
 6. Полегшений варіант фундаменту.
 7. Різноманітність проектів.
 8. Широкі можливості для дизайнерських рішень.
 9. Помірна ціна.

Будівництво канадських будинків в Україні набирає популярності серед населення завдяки високій якості новобудов та їх ергономічності в подальшій експлуатації. Справа в тому, що опалювати такий будинок взимку значно дешевше, ніж цегляний, а влітку він не потребує додаткового кондиціювання, бо чудово зберігає прохолоду в оселі.

Основний матеріал, який застосовується в будівництві – високоякісний дерев’яний брус. Тому зведена будівля не лише порівняно легка, але й цілком безпечна для людей, які там житимуть. Спеціальні розчини, яким обробляють дерев’яні деталі каркасу, не містять отруйних речовин, та поліпшують стійкість будинку як до зовнішніх природних факторів, так і до виникнення пожежі.

Фото побудованого об’єкту в Івано-Франківській області

Наша компанія має багато успішно завершених проектів, в яких уже мешкають щасливі родини. Тому, якщо вас зацікавили канадські будинки Івано-Франківськ, відгуки про наші об’єкти можна знайти як в мережі Інтернет, так і у нас на сайті. Нам дуже приємно, що нашою пропозицією вже скористалося багато людей, які змогли досить швидко кардинально поліпшити свої житлові умови. Для цього їм не довелося чекати рік чи кілька років, бо канадська технологія дозволяє скорочувати термін будівництва більш, ніж в 10 разів. Тому наші колишні клієнти із задоволенням діляться своїми враженнями від нашої роботи, рекомендуючи нас своїм друзям та родичам.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити