Будівництво канадських будинків в Запоріжжі

Історія каркасного будівництва почалася в Канаді після закінчення Другої світової війни, коли в країні виникла необхідність забезпечення житлом великої кількості іммігрантів.

Фото реалізованих будинків в Запоріжжі

Економічні та енергоефективні каркасні споруди довели свою доцільність спочатку в Канаді, а після – по всьому світу, на протязі багатьох років знаходячи все більшу популярність.

В Україні каркасне будівництво прийшло порівняно недавно, але вже користується заслуженим визнанням багатьох забудовників. Зокрема, фахівці компанії КарпатиБудКаркас побудували не один канадський будинок під ключ в Запоріжжі, Києві, Чернігові, Полтаві та багатьох інших українських містах, втіливши в життя мрії їх жителів про власний сучасному і комфортному житло.

Канадські будинки в Запоріжжі: в чому їх переваги?

Існує безліч доказів на користь будівництва будівель за канадською технологією, але першорядним плюсом є його економічність в усіх відношеннях:

  • відносна дешевизна матеріалів робить каркасне житло доступним;
  • легкість конструкції сприяє значній економії в зведенні фундаменту – в більшості випадків буває досить стовпчастого фундаменту;
  • дерев’яні стіни, наповнені мінеральним волокном, відмінно зберігають температуру всередині будинку, позбавляючи власників від зайвих витрат на опалювальні послуги;
  • зведення каркасного будинку не вимагає задіяння великої будівельної техніки – можливість уникнути ще однієї статті витрат під час будівництва.

Зведення будинку за канадською технологією допомагає зберегти не тільки сімейний бюджет майбутнього власника, але і його час. В середньому таке будівництво займає не більше 4 місяців, а найчастіше – набагато менше. Безперечною перевагою є і екологічність використовуваних в будівництві матеріалів.

Фото проектів будинків в Запоріжжі

Як побудувати будинок канадський в Запоріжжі

Компанія КарпатиБудКаркас має великий досвід зведення каркасних будинків по всій країні, в тому числі і в Запорізькій області. Щоб побудувати канадський будинок під ключ в Запоріжжі, досить звернутися до фахівців компанії, які запропонують вам широкий вибір проектів будинків, котеджів і різних видів заміського житла.

За бажанням замовника, сподобався проект може бути змінений відповідно до його особистими вимогами і перевагами. Досвідчені архітектори внесуть практично будь-які доповнення до плану будинку, зробивши його максимально комфортним для мешканців.

Внесення коректив до проекту – поширена практика в роботі нашої компанії. Багато будинків в Україні побудовані з урахуванням переваг їх власників, включаючи і канадські будинки в Запоріжжі, відгуки про які можна знайти на сайті компанії.

Не відкладайте здійснення мрії на завтра – проект вашого будинку вже чекає вас!

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити