Будівництво канадських будинків в Луцьку та Волинській області

Каркасне будівництво, неодноразово довело свою ефективність у багатьох містах світу, продовжує активно розвиватися і в Україні. У ряді українських міст широко використовується канадська технологія будівництва будинків. Луцьк, наприклад, може похвалитися численними заміськими будинками, котеджами і іншими будівлями, виконаними за цією технологією.

Фото реалізованих будинків в Луцьку та Волинській області

Будинок за канадською технологією в Луцьку – особливості та переваги

Як каркасні будівлі істотно відрізняються від будівель з інших матеріалів, так і сама канадська технологія має свої особливості, що сприяють стрімкому зростанню її популярності.

Доступна ціна та економічність в експлуатації

Завдяки тому, що деревина відноситься до відновлюваних ресурсів і її вартість значно нижче, ніж більшість інших будівельних матеріалів, каркасні будинки є економічно доступним видом житла. Побудувати канадський будинок в Луцьку буде набагато вигідніше і простіше, ніж будівля з цегли або каменю.

Крім того, надійне утеплення стін мінеральною ватою та енергоефективність самого дерева дозволяє власнику значно скоротити витрати на опалення будинку. Каркасна споруда чудово зберігає комфортну температуру в будь-який сезон – як в зимову холоднечу, так і в літню спеку.

Естетичний вигляд

Як би не важливі були функціональні особливості будинку, привабливий зовнішній вигляд майбутнього житла цікавить володіння не менше, ніж інші його характеристики. Будинки, побудовані за канадською технологією, володіють і тим, і іншим, представляючи собою унікальне поєднання естетичності, практичності і доступної ціни.

Фахівці компанії КарпатиБудКаркас використовують всю свою майстерність і сучасні технології, щоб усередині зведених будівель панував затишок, а їх стильний зовнішній вигляд притягував погляди. Для оформлення фасадів будинків використовуються кращі види декоративної штукатурки і сайдингу, а просторі тераси прикрашає фальшбрус.

Проекти будинку в Луцьку та Волинській області

Побудувати канадський будинок в Луцьку – це не складно

Чудова новина для жителів Луцька: будівельна компанія КарпатиБудКаркас пропонує широкий вибір проектів будинків, на реалізацію яких піде всього лише кілька місяців ..

Будь-який проект, обраний замовником, може бути змінений відповідно його вимогам і побажанням, і в цьому полягає особливість співпраці з нами – ви озвучуєте ідею, а ми здійснюємо її на професійному рівні.

До кожного нового проекту наші фахівці підходять в індивідуальному порядку, тому збудовані нами будинку оригінальні і неповторні.

Етапи будівництва будинків

Після затвердження проекту команда здійснює наступний спектр робіт:

  • закладка фундаменту;
  • зведення каркаса і стін;
  • будівництво даху;
  • оздоблювальні роботи.

За бажанням замовника договір може передбачати виконання повного спектру робіт «під ключ» або тільки їх частини. Також команда здійснює реконструкцію старих будівель – надбудова каркасної мансарди, другого поверху і т.д.

Бажаєте побудувати власний канадський будинок в Луцьку? Зверніться в КарпатиБудКаркас, і вже через кілька місяців ви станете власником комфортного сучасного житла в прекрасному місті.

 

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити