Будівництво будинку у Львові

Якщо перед вами стоїть завдання – придбання нового житла для своєї сім’ї, то варіантів розвитку подій небагато. Або купувати квартиру в новому будинку (вторинний ринок – дешевше, але відновлення нормальних умов після останніх мешканців обійдеться дорого), або будувати власний будинок на ділянці за містом. При теперішніх цінах варіанти занадто дорогі, щоб середньостатистична сім’я українців змогла собі це дозволити.

Фото будинку в Львові

На тлі складної економічної ситуації в країні, зростає популярність іноземних технологій будівництва, які забезпечують доступність і швидке зведення житла. Так жителям Львова та Львівської області можна забезпечити себе новою власною житлоплощею, побудованої в найкоротші терміни з використанням передової канадською технологією.

Сучасні технології будівництва будинків у Львові

Пропозиції забудовників традиційних типів зведення будинків не витримують ні цінової критики, ні нескінченно затягуються термінів здачі об’єктів. Будівництво каркасних будинків із зарубіжної технології навпаки, набирає популярність серед населення. Про це свідчать не тільки численні відгуки клієнтів компанії «КарпатиБудКаркас», а й розширення географії замовлень по всіх регіонах України.

Будівництво каркасних будинків: переваги

Чим же так приваблива канадська технологія, що продовжує завойовувати світ уже кілька десятиліть? Ймовірно тим, що повністю задовольняє потреби населення в якісній, недорогий, швидке за житлоплощі. Такі гідності по заслугах оцінили жителі Америки, Японії, Скандинавії та європейських країн. Більш того, каркасні будинки  мають ряд переваг:

  • Екологічність. Чистий деревина, ніяких токсичних матеріалів.
  • Ергономічність. Зручне житло для активного і здорового життя. Відсутність щілин і нерівностей в стінах будинку.
  • Надійність. Точні інженерні розрахунки, міцний каркас, сейсмічна стійкість конструкції.
  • Довголіття. При акуратній експлуатації приміщення розраховане мінімум на 100 років.
  • Унікальна ізоляція. Стіни і дах досить утеплені, щоб прекрасно зберігати тепло. Влітку спека також не страшна, тому що вона в будинок не проникає.

Фото проектів в Львівський області

Будинок під ключ – це вигідне рішення!

Наші клієнти вже знають, що будівництво житла починається з вибору його проекту (пакета проектно-кошторисної документації). Але не поспішайте звертатися відразу в спеціалізовані фірми для його покупки, щоб не викинути гроші на вітер.

По-перше, він може бути непрофесійним і містити помилки (це небезпечно для подальшої експлуатації). А по-друге, ціна може бути неадекватно завищена. Зателефонуйте нам. Забезпечимо не тільки компетентну консультацію з питань будівництва, але і допоможемо з вибором проекту, а потім із задоволенням візьмемося за його реалізацію в обумовлені терміни. З нами будувати будинок не тільки приємно, але й вигідно! Давайте обговоримо деталі прямо сьогодні.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити