Будівництво будинку в Ужгороді

Немає на світі людини, яка б не мріяла про будинок для своєї родини, щоб в спокійній обстановці ростити і виховувати своїх дітей. Але в сьогоднішній непростій економічній ситуації більшість живуть в тісних квартирах і старих будинках без надії на поліпшення своїх житлових умов. Люди можуть сподіватися тільки на власні сили і фінансові можливості, тому що державні програми в даних умовах не працюють.

Фото будинку в Ужгороді

Компанія «КарпатиБудКаркас» пропонує українцям вихід з цього замкнутого кола: будівництво доступних за вартістю будинків з використанням економічною і популярною за кордоном канадською технологією.

Будівництво будинків в Ужгороді та Закарпатській області

Ви придбали ділянку під будівництво в Ужгороді або Закарпатській області, але запустити глобальні процеси для втілення своєї мрії не наважуєтеся? Вас можна зрозуміти. Зазвичай будівельні роботи розтягуються на кілька років, а матеріали закуповуються в кілька етапів, причому частина з них потім виявляється абсолютно зайвою і непотрібною. У плані вартості також не все так просто: як правило, початкова ціна до кінця робіт пристойно збільшується за рахунок інфляції, непередбачених витрат і так далі.

Якщо ж ви довірите всі турботи по зведенню власного будинку досвідченим фахівцям нашої компанії, то зможете втілити свою мрію всього за кілька місяців і без переплат. Остаточна вартість об’єкта буде прописана в договорі і не зміниться до моменту його здачі, незважаючи на інфляцію.

Будівництво каркасних будинків: 5 вагомих переваг

Фото проектів в Ужгороді

Популярність каркасного будівництва в світі давно вийшла за межі Канади і Америки, підкоривши серця жителів Європи, Скандинавії, Японії та інших країн. Ймовірно, причина була в ряді дуже цікавих переваг цієї технології, якими наділені всі каркасні будови:

  1. Екологічність. Ніяких алергенів, мокрих процесів і токсичних речовин в робочому процесі не використовуємо.
  2. Економічність. Точні розрахунки і грамотний підхід забезпечують раціональний витрата будматеріалів.
  3. Надійність. Інженерна розробка каркаса дозволяє будівлям витримувати навіть сейсмічну активність середньої інтенсивності.
  4. Комфорт. Технологія продумана до дрібниць, щоб зберегти тепло в холодний період і приємну прохолоду в спеку.
  5.  Довговічність. Акуратна експлуатація будівель може тривати десятиліттями і навіть 100 років – це не межа їх життя.

  Будинок під ключ – це вигідно!

Купівля проекту, закупівля будматеріалів, пошуки виконавців різних видів робіт – це додаткові витрати не тільки коштів, часу, але і нервів. Але в компанії «КарпатиБудКаркас» можна замовити послугу під ключ і перекласти на її плечі всі турботи, пов’язані зі зведенням будинку. На нашому сайті можна подивитися фотографії готових об’єктів, а з фахівцями можна поспілкуватися, зателефонувавши за вказаним номером. Не відкладайте краще життя на завтра, телефонуйте сьогодні!

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити