Будівництво будинку в Полтаві

Каркасне будівництво знаходить все більшу кількість шанувальників по всьому світу, і це не дивно: економічність і зручність будівель, побудованих за канадською технологію, робить його ідеальним варіантом житла для широких верств населення.

Фото будинків в Полтаві

Будівництво будинків в Полтаві

Каркасні будівлі в Полтаві користуються не меншою популярністю, ніж в інших українських містах. За канадською технологією тут будуються не лише житлові будинки або котеджі, а й торгові павільйони, кафе і ресторани, лазні, сауни і інші малоповерхові будівлі.

Щоб побудувати канадський будинок в Полтаві, ви можете звернутися до консультантів компанії КарпатиБудКаркас, зв’язавшись з ними за допомогою служби зворотного зв’язку на сайті. Кваліфіковані фахівці допоможуть вам вибрати найбільш підходящий проект і внесуть в нього за вашим бажанням будь-які зміни.

Як далі відбувається будівництво каркасних будинків?

Після затвердження умов проекту команда КарпатиБудКаркас відправляється на місце будівництва, щоб приступити до його безпосереднього здійснення. Найчастіше цей процес включає кілька кроків, наступних один за одним в строгому порядку:

 • підготовка будівельного майданчика;
 • створення фундаменту;
 • будівництво каркаса;
 • зведення стін;
 • будівництво даху;
 • утеплення стін мінеральною ватою;
 • монтаж вікон і дверей;
 • оформлення фасаду;
 • внутрішні роботи і підведення комунікацій.

Слід зазначити, що всі матеріали, що застосовуються компанією в роботі, сертифіковані і безпечні для здоров’я. Деревина, з якої виготовляється каркас, проходить обов’язкову обробку протигрибковим і протипожежним засобом. Самі хвойні дерева, які використовуються в якості сировини, вирощені в екологічно чистій зоні Прикарпаття.

Фото проектів в Полтаві

Каркасний будинок під ключ і його переваги

Каркасне будівництво саме по собі має масу позитивних особливостей, принципово відрізняють його від інших способів спорудження будівель. Зведення ж будинку під ключ робить цю технологію ще більш привабливою.

Економічність будівельного процесу

По-перше: дерево значно легше інших матеріалів, тому вам не доведеться витрачатися на будівельну техніку, без якої не обійшлося б зведення, скажімо, цегляного будинку. З цієї ж причини вам не знадобиться стрічковий фундамент – для одноповерхової дерев’яної споруди досить і пальового.

По-друге: конструктори і архітектори, що працюють в компанії, допоможуть розрахувати індивідуальне навантаження, якій буде піддаватися підставу вашого будинку, і ви застраховані від покупки непотрібних будівельних матеріалів для фундаменту і для інших частин будівлі.

Короткі терміни здійснення проекту

На реалізацію проекту будинку «під ключ» у компанії йде в середньому 2 – 3 місяці. Досягти такого результату, звернувшись одночасно до різним виконавцям, не вийде: швидкості процесу в чималому ступені сприяє злагодженість роботи всіх членів команди. Довірте будівництво вашого будинку фахівцям, і ви залишитеся задоволені результатом!

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити