Будівництво будинку в Миколаєві

Будівництво будинків – питання, яке в Україні залишається актуальним протягом багатьох десятиліть. Приватне домоволодіння настільки тут поширене, що майже кожна сім’я є власником приватного будиночка або дачної ділянки в сільській місцевості. Саме тому попит на каркасне будівництво росте в нашій країні з кожним роком.

Фото будинків в Миколаєві

Будівництво будинків в Миколаєві

Миколаїв здавна був великим адміністративним і суднобудівним центром, і на сьогоднішній день населення міста становить понад мільйон осіб. Отже, потреба в недорогому сучасному житло – невід’ємна частина життя великих міст – торкнулася і Миколаєва, зробивши каркасне будівництво тут надзвичайно популярним.

Побудувати канадський будинок в Миколаєві вам допоможе компанія КарпатиБудКаркас, що здійснює проекти по каркасному будівництву на території України. Щоб зробити замовлення, вам досить вибрати проект в каталозі компанії і звернутися за консультацією до фахівців за допомогою служби зворотного зв’язку.

Будівництво каркасних будинків: як це відбувається?

Зведення каркасного будинку з нуля можна умовно розділити на кілька кроків:

 1. Закладка фундаменту – найчастіше використовується стовпчастий фундамент, рідше – в двоповерхових будівлях – стрічковий.
 2. Зведення каркаса і стін – матеріалом служить деревина, виготовлена ​​з хвойних порід дерев, які виросли на Прикарпатті.
 3. Будівництво кроквяної системи і даху – для покрівлі застосовується переважно бітумна черепиця і металочерепиця.
 4. Утеплення стін – для цього використовується гіпоалергенна мінеральна вата, що володіє також звукоізоляційні властивості.
 5. Фасадні роботи – здійснюються за допомогою різних видів декоративної штукатурки і фальшбрусу.
 6. Внутрішні роботи – під ними мається на увазі обробка стін всередині приміщення і проведення комунікацій (електрики, водопроводу, монтаж каналізаційної та опалювальної систем), а також монтаж альтернативних джерел тепла (печей, камінів і т.д.).

Фото проектів в Миколаєві

Таке будівництво нерідко називають зведенням будинку «під ключ». Після закінчення роботи над проектом все, що залишається зробити – це передати ключ власнику, а сам будинок готовий прийняти мешканців.

Чому вигідно будувати будинок під ключ

Плануючи будівництво нової будівлі, забудовники нерідко звертаються в кілька компаній, що спеціалізуються на виконанні різних будівельних робіт. На перший погляд, це здається логічним: проект повинен розробляти архітектор, а дах накривати – будівельник. Однак така практика має ряд недоліків:

 • досить важко узгодити між собою роботу декількох виконавців;
 • в рази збільшується ризик зупинки робіт з вини того чи іншого підрядника.

Результат такого будівництва може виявитися яким завгодно – від безповоротно втраченого дорогоцінного часу до істотних матеріальних збитків. Тому набагато більш надійним вибором є звернення в компанію, яка здійснює зведення каркасних будинків «під ключ». Уклавши договір, ви можете бути впевнені, що проект буде завершений в зазначений термін з урахуванням всіх ваших вимог. 

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити