Будівництво каркасних будинків в Дніпропетровську

Будівництво канадських будинків набуло широкого поширення у всьому світі завдяки своїй економічності і простоті. Будинки, побудовані за канадською технологією, відрізняються практичністю поряд з доступністю – ідеальне поєднання ціни та якості.

Фото реалізованого конференцзалу в Дніпропетровську

Компанія КарпатиБудКаркас надає жителям різних міст України можливість стати власниками сучасного житла з натурального дерева. В якому б регіоні країни ви не знаходилися, будівництво будинку за канадською технологією не викликає особливих проблем.

Каркасні будинки в Дніпрі

Каркасне будівництво в місті Дніпрі, як і в інших містах України, з кожним роком набуває все більшої популярності. Ця технологія дозволяє зводити за короткий проміжок часу малоповерхові каркасно-щитові будинки – дачні котеджі, житлові будинки, мотелі, магазини, лазні та інші невеликі споруди.

Щоб вибрати проект, який максимально відповідає вашим запитам, досить заглянути в каталог компанії. Якщо ви бажаєте змінити що-небудь у вподобаному проекті – наші фахівці готові піти Вам назустріч. Команда архітекторів і конструкторів внесе практично будь-які правки в проект, змінивши його на розсуд замовника.

Будівництво каркасного будинку під ключ в Дніпропетровській області

Після затвердження проекту приходить черга зведення будівлі. Замовлення може мати на увазі проведення певних етапів будівельних робіт або будівництво каркасного будинку під ключ. Другий варіант завжди виявляється більш вигідним в плані ціни і термінів здійснення проекту.

Фото проектів в Дніпропетровську та області

Фундамент

Найчастіше в каркасному будівництві використовується стовпчастий (фундамент) варіант. Завдяки невеликій загальній вазі конструкції, в створенні стрічкового фундаменту просто немає потреби.

Каркас і стіни

Каркас будівлі виконується з дерев’яного бруса, просоченого спеціальним розчином, що захищає деревину від впливу вологи і вогню. З такого ж бруса виготовлені крокви, а в якості матеріалу для стін використовується ОСБ-плита.

Дах

Дах – це своєрідна візитна картка будинку. Вона має як практичне, так і естетичне значення. Різноманітність покрівельних матеріалів дозволяє оформити дах кожної будівлі в відповідно до загального стилю і побажань власника. Найбільш часто використовувані матеріали для покрівлі – це:

  • битумна черепиця;
  • металочерепиця;
  • єврошифер;
  • профнастил.

Утеплення стін

Як утеплювач використовується мінеральна вата, яка володіє також прекрасними звукоізоляційні властивості. Товщина шару, що утеплює 200 мм забезпечить мешканцям надійний захист від холоду в зимову холоднечу.

Оздоблення фасаду

Щоб будинок каркасний виглядав привабливо Не тільки зсередини, але і зовні, фасаду приділяється особлива увага. Фасадні роботи включають обробку зовнішньої частини стін, віконних і дверних прорізів і тераси.

Внутрішні роботи

Сюди входить оформлення внутрішньої частини стін і підведення комунікацій. Ще одна приємна особливість канадською технологією – швидкі темпи зведення будинку: всі етапи будівництва будинку «під ключ» займають в середньому від 2 до 4 місяців.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити