Ідеальний котедж = проект від Карпати Буд Каркас

Для сім’ї з двох-трьох поколінь оптимальний розмір будинку становить від 150 до 200 кв.м. Проектування таких споруд поширене в Україні, будівлі в два-три поверхи будують з цегли, газобетону, теплої кераміки, брусу. Фірма Карпати Буд Каркас – лідер лідер будівництва каркасних будинків в Україні та активний учасник руху за підвищення енергоефективності об’єктів нерухомості.

Проекти двоповерхових канадських будинків до 200 кв. ми розробляємо і втілюємо в усіх регіонах України. Ми не будуємо з SIP панелей, а застосовуємо безпечну і надійну технологію утеплення стінових конструкцій негорючою базальтовою ватою. Будинки виходять довговічні, теплі, зручні і економічні. Канадська технологія визнана в усьому світі як оптимальний варіант будівництва енергоефективних будинків нового покоління.

Готовий проект котеджу

Наші креативні архітектори створили велике портфоліо готових проектів будівель, побудованих за канадською технологією. Враховано всі сучасні інноваційні технології теплоізоляції та пароізоляції будівель, новації альтернативних джерел енергії, автономних систем опалення та біоочистки стоків.

Архітектурне рішення проекту будинку в 150 кв.м. дозволить на основі недорогого каркасу створити шедевр сучасного еко-будинку з розкішним фасадом, великою площею скління та мінімальними витратами на опалення будівлі в морози.

Наша компанія реалізує проекти будинків 150-200м² для індивідуальних забудовників та будівельників заміських еко-поселень. Архітектурна частина і розробка конструктиву дозволять швидко адаптувати нашу ідею до умов конкретної місцевості, ґрунтів, ландшафту і кліматичних умов.

Двоповерховий будинок – проект під ключ

Компанія Карпати Буд Каркас має у своєму розпорядженні власні виробничі потужності по виготовленню домокомплекту каркасного будинку з високоякісної карпатської деревини. Розробка проектного рішення особняка від 150 кв.м передбачає створення точних розрахунків конструкцій, які повністю виготовляються в заводських умовах і потім швидко збираються на місці.

Конструктивний розділ проекту будинку до двохсот метрів загальної площі включає розрахунки навантаження на стіни і перекриття другого поверху, оптимальне рішення облаштування фундаменту і точний розрахунок кроку балок і крокв для додання конструкції максимальної міцності.

Інженерний розділ узгоджується безпосередньо із замовником та включає схеми розводки в будові:

  • системи автономного опалення та вентиляції з рекомендаціями щодо вибору оптимальних моделей, з урахуванням планування і габаритів будівлі;
  • системи електрифікації будівлі з урахуванням розміщення великогабаритної побутової техніки, охоронної сигналізації, автоматизованої системи управління воротами, домофоу, супутникового телебачення та інтернет-роутера;
  • системи водопостачання будинку з урахуванням розміщення кухонних приміщень, пральні та санвузлів, а також системи очищення каналізаційних стоків.

Комерційні будівлі

Ми здійснюємо авторське проектування будівель до 200м² для комерційного використання і промисловості: міні-цехи, склади, магазини продуктових і промислових груп товарів.

У будівлі кафе в 200-250 кв.м проектом, крім основного залу, санвузлів і складських приміщень, за бажанням замовника буде сконструйована модна відкрита кухня з примусовою вентиляцією; барна стійка з місцем для розміщення кегів; міні-концертний майданчик або ігрова зона для малюків.

Проект гостьового будинку в стилі англійського котеджу або швейцарського шале оптимально впишеться в мальовничий гірський, річковий або приморський пейзаж. У будівлі передбачено розміщення від 2-х до 6-ти номерів з усіма зручностями і терасою для відпочинку.

Ознайомтеся з авторськими проектами будинків до 200 кв.м. від фірми Карпати Буд Каркас. У разі укладення договору на будівництво «під ключ», архітектурна та конструктивна частина – безкоштовно!