Каркасний будинок – акція від Карпати Буд Каркас

Каркасне домобудівництво популярне в Україні завдяки своїй низькій вартості, довговічності та надійності швидкомонтованих конструкцій. Будинки легкі, теплі, морозостійкі, здатні відчутно економити кошти власників на опаленні. Але заощадити ще трохи і замовити будинок по акції хочуть всі!

Лідер українського каркасного домобудівництва фірма Карпати Буд Каркас часто проводить акції на будівництво будівель і споруд, зведених за канадською технологією, або знижки на частини технологічного процесу: проектування, монтаж, установку вікон.

Будівництво під ключ – акції

Звідки виникають акції і знижки на будівництво будинків від КБК? Наша компанія унікальна, вона має закінчений технологічний цикл архітектурно-будівельних і виробничих робіт: ми самостійно:

  • придумуємо і проектуємо будинки;
  • виробляємо домокомплекти на власному високотехнологічному обладнанні;
  • створюємо фундаменти;
  • монтуємо споруди;
  • зводимо дах;
  • підключаємо комунікації;
  • виконуємо внутрішні оздоблювальні роботи на основі авторського дизайн-проекту.

Фірма КБК здатна контролювати будівельний процес і здійснювати авторський нагляд, в тісній співпраці із замовником. Замовник, в свою чергу, не втрачає час і гроші на пошуки підрядних організацій і має справу з одним надійним підприємством. Акції при будівництві будинку – взаємовигідна форма співробітництва будівельної компанії і майбутнього домовласника.

Акція «будинок під ключ» кожен раз модифікується:

  • ми даруємо забудовнику архітектурну та конструктивну частину проекту;
  • безкоштовно здійснюємо інноваційний «теплий монтаж» склопакетів
  • придумуємо новий безкоштовний вид послуг для єдиного забудовника будинку: каталог акцій.

Чи реально купити будинок по акції?

Абсолютно реально! Компанія Карпати Буд Каркас – володар великого портфоліо проектів швидкомонтованих будівель та споруд: від дачних будиночків до великих логістичних центрів.

Накопичені авторські розробки купуються не тільки українськими забудовниками, а й зарубіжними підприємствами. Адаптація готового шаблону проекту під умови вашого будівельного майданчика обійдеться в рази дешевше нового повноцінного проекту.

Не тільки будинки – акції та знижки

Компанія Карпати Буд Каркас зводить не тільки житлові каркасні будинки, заміські особняки, таунхауси і котеджі. Акції на будівництво дерев’яних будинків стосуються і будівництва ресторанних комплексів, готелів, пансіонатів, магазинів та офісних центрів.

Часто наша компанія проводить акції на будівництво лазень – такі споруди вимагають особливих вимог гідроізоляції і протипожежної безпеки. Майстри КБК досконало вивчили сучасні технологічні процеси, намагаються мінімізувати витрати майбутнього власника приватної баньки в заміській садибі.

Акції на будинок – це ваша можливість знизити витратну частину будівництва без втрати якості

Ми не виготовляємо будинки з дешевих СІП-панелей і повністю дотримуємося технологічних норм канадського каркасного домобудівництва з мінеральним утеплювачем з базальтової вати.

Знижки не означають використання неякісної деревини: ми самі відбираємо сировину і здійснюємо обробку брусу і панелей, проводячи протипожежну і асептичну обробку.

Ми не економимо на якості теплоізоляції – будинки мають високий рівень енергоефективності, тому вдячні клієнти із радістю рекомендують нас своїм друзям.