Який будинок побудувати

Цікавить питання, з чого побудувати будинок для проживання? Варіантів багато, а кожному хочеться отримати по-справжньому міцний та надійний будинок. Сподіваємося, що ця інформація виявиться для Вас корисною і допоможе визначитися, який будинок краще побудувати.

В останні роки в нашій країні багато забудовників стали цікавитися каркасним будівництвом. У всьому світі воно давно розвивається швидкими темпами. В Україні ж поки, фактично, знаходиться на стадії розвитку.

Будиночки з дерева в західно-європейських містах були поширені ще за часів Середньовіччя, надаючи невеликим населеним пунктам Німеччини, Франції, Нідерландів, Канади, Швеції, Бельгії особливого неповторного колориту. Багато з них пройшли крізь століття і можуть не тільки розповісти історію місцевості, а й розповісти про якість каркасного будівництва.

 

Сучасний канадський будинок повністю відповідає потребам людини. Не дарма в Японії щорічно їх купують не менше 300 000, а в США і того більше – 500 000. З Фінляндії за рік в інші країни експортується велика кількість дорогих будинків з брусу та кругляка, але, при цьому, самі фіни будують для себе переважно каркасні будиночки.

Якщо розглядати скандинавські країни – 90% житлових будинків в них побудовані саме за каркасною технологією, незалежно від конструкції. Якщо викладених даних для Вас недостатньо, перш ніж прийняти остаточне рішення, з чого побудувати будинок – ознайомтеся з інформацією про переваги каркасного будівництва.

З чого краще побудувати будинок

Перш ніж вирішити, який побудувати будинок на ділянці, необхідно визначитися, яким вимогам він повинен відповідати. Сучасні технології будівництва мають певні відмінності. Стіни можна монтувати з цегли, керамічних блоків, дерева або, використовуючи дерев’яний каркас та утеплювач. При цьому будь-яка житлова споруда, будь то будинок для постійного проживання або ж дачний котедж, повинна відповідати таким факторам:

  • бути міцною і довговічною;
  • володіти відповідним мікрокліматом;
  • відрізнятися хорошою тепло та шумоізоляцією;
  • бути вологонепроникною.

Фото проектів будинків від Карпати Буд Кракас

Характеристики будинків в залежності від обраного матеріалу:

Характеристики Каркасний будинок

Цегла

Піноблок, газоблок

Зруб

Теплостійкість + Потребує утеплення Потребує утеплення Залежить від товщини стін
Мікроклімат + + х +
Необхідність в монолітному посиленні х Бажана + х
Сейсмостійкість + х х +
Усадка х + + +
Термін будівництва «під ключ» 1,5-6 місяців 10-18 місяців 8-18 місяців 12-18 місяців

З чого швидко побудувати будинок

Замислившись про власне житло, кожна людина хоче отримати результат якомога швидше. З цього випливає питання – з якого матеріалу побудувати будинок, щоб роботи не тривали на довгі роки і сім’я могла якомога швидше в’їхати в новобудову. Аналізуючи різні методи будівництва, можна однозначно сказати, який будинок можна побудувати в найкоротші терміни. Це – каркасні будинки, які зводяться за канадською технологією.

Але, навіть при виборі даного методу побудови виникає питання, з чого побудувати каркасний будинок, так як існує класична технологія будівництва (основою будівлі є дерев’яний брус, до якого кріпляться плити OSB, після чого стіни утеплюються мінеральною ватою) і з використанням СІП-панелей. Тут вибір також очевидний, оскільки:

  • класична технологія не вимагає використання важкої техніки;
  • роботи проводяться поетапно і між елементами конструкції не виникає зазорів;
  • існує можливість індивідуального проектування та гнучкості планування.

З якого матеріалу дешевше побудувати будинок

Відповідь на питання, з чого дешевше побудувати будинок, -така ж, як і в попередніх абзацах. Не варто думати, що якщо ціна на каркасну технологію нижче, значить – і якість буде відповідною. Канадські споруди зарекомендували себе як теплі і надійні конструкції, в яких влітку не жарко, а взимку – зберігається тепло.

Жителі України, які стали клієнтами нашої компанії, вже можуть розповісти, з чого побудувати будинок недорого, спираючись на власний досвід. На сторінках нашого сайту в відповідному розділі «Відгуки» вони діляться цією інформацією, який будинок краще побудувати на їхню думку.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити