Комплектація “Каркас Плюс”

При плануванні будівництва і вивченні цін, часто виникає запитання, чому на однакові зовні будинки така різна вартість. І тільки розібравшись, стає зрозуміло, що справа в різній комплектації. Якщо дешевше, то значить, щось не прописано, рано чи пізно певний момент буде упущений при проведенні робіт.

Ціни та комплектації для будівництва

Кінцева вартість безпосередньо залежить від комплектації будинку. Займаючись зведенням каркасних будинків за канадською технологією, компанія КБК пропонує клієнтам наступні варіанти:
• «Каркас» – найпростіша, базова комплектація.
• «Каркас +» – золота середина.
• «Під ключ» – максимальна.
Всі вони входять в категорію «Стандарт». Також увазі замовників пропонується комплектація для приватного будинку категорії «Преміум». На сайті в розділі «Ціни» можна подивитися вартість кожної із них і перелік послуг, що входять до неї.

Що входить в комплектацію «Каркас +»

Комплектація будинку «Каркас плюс» включає складання ескізно-проектної документації, а також облаштування:

 • Фундаменту.
 • Домокомплекту.
 • Даху.
 • Фасаду.
 • Утеплення та пароізоляції.
 • Вікон та вхідних дверей.
 • Терас і балконів.

 

Фундамент може бути стовпчато-стрічковим з армованою бетонною стяжкою або ж свайний із утепленою дерев’яною платформою. Із самого початку в ньому проводиться розводка каналізації, всіх закладних під майбутні комунікації: електрики, води та ін..

Монтаж каркасу включає зовнішні стіни, перестінки, перекриття, кроквяну систему даху. Для цього використовується брус з різним січенням. Пиломатеріал добре просушений і пройшов обробку антисептиком та антипіреном методом занурення. Зовні каркас обшивається вологостійкими плитами OSB товщиною 12 мм, які, крім конструктивної, виконують хорошу гідроізоляційну функцію.

Для облаштування даху в основному використовується металочерепиця, але, за бажанням замовника може використовується керамічний або бітумний матеріал. Обов’язкова умова – гідроізоляційна плівка по даху і установка ущільнювачів.

Для фасадного оздоблення можуть бути використані дерев’яний блок хауз, штукатурка, клінкерна плитка, поєднання різних матеріалів. Гідроізоляція монтується відразу по osb плиті, тому її не видно під оздобленням. Також необхідний захист від потрапляння гризунів в будинок, для чого використовується металева оцинкована сітка. До фасадної також відноситься оздоблення виносів даху. Для цього використовуються дерев’яна вагонка, металопрофіль або спеціальні софітні системи.

Оздоблення фасаду буде незавершеним без встановлення водостічної системи. Для цього можуть бути використані пластикові або металеві вироби. Жолоби, труби, кути, муфти – весь комплекс спрямований на максимальне відведення води за межі будинку.

Облаштування тераси, ганку, балкона обов’язково входять в базову комплектацію «Каркас +»:  укладання терасної дошки на підлогу, дерев’яні перила по периметру, підшивка даху дерев’яною вагонкою. Все це шліфується, фарбується та монтується.

При установці вікон і вхідних дверей є два основних моменти:

 • Якісний склад самих віконних конструкцій обмовляється і затверджується замовником.
 • Проводиться “теплий монтаж” всіх огороджувальних конструкцій. Теплоізоляційний шов захищається спеціальними плівками, які не дають можливості волозі потрапляти всередину і руйнувати будинок. Вікна з таким монтажем не промерзають, на них не з’являється цвіль і немає протягів по периметру рами.

У базову комплектацію входить також утеплення зовнішніх стін (20 см), даху (30 см) і перестінків. У перестінках мінеральна вата виконує виключно шумоізоляційну функцію, тому її товщина може коливатися від 10 до 15 см.

Важливим моментом є пароізоляція самого утеплення. Вона здійснюється із застосуванням спеціальної плівки з обов’язковим проклеюванням та герметизацією всіх стиків. Це робиться для того, щоб волога не потрапляла в сам утеплювач.

Для утеплення використовується виключно мінеральна вата, яка закладається зі зміщенням містків холоду. Стіна має загальне утеплення 20 см. З них – 15 см закладається вертикально, а 5 см – горизонтально. Аналогічна ситуація з утепленням стелі: 20 см укладається в одному напрямку, а 10 см – перпендикулярно.

Ціни на будинки в обраній комплектації

Якщо цікавить ціна комплектації будинків – на сайті компанії можна подивитися запропоновані типові проекти із різною вартістю. Працюючи не один рік в сфері каркасного будівництва, ми досконально володіємо технологією і постаралися розрахувати оптимальне співвідношення комплектації та ціни, щоб кожен замовник зміг вибрати для себе найбільш підходящий варіант.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити