Канадські будинки – ціни

На формування ціни канадських будинків в Україні впливає цілий ряд факторів. Такі як: географічне розташування обєкта, складність земельної ділянки, ступінь складності проекту канадського будинку та багато іншого. Для орієнтовного розуміння ціни на будинки по канадській технології була створене певна градація по етапах та комплеткації:

“Каркас”- Данна комплектація передбачає повністю готовий дерев’яний каркас будинку, зовні обшитий ОСБ плитою 12мм. В каркас входить зовнішні та внутрішні стіни, перекриття між поверхами та стропила даху (без улаштування дахового покриття).

“Каркас+” – Передбачається все що входило в комплектацію “Каркас” а також: улаштування накриття даху (бітумна черепиця), утеплення (мінеральна вата), пароізоляція всіх внутрішніх стін, гідроізоляція периметру зовнішніх стін.

Під Ключ” – Комплектація передбачає будинок, який повністю готовий під внутрішні ремонтні роботи. Мається на увазі – фасад будинку готовий повністю, в будинку розведені комунікації (вода, опалення, електрика, вентиляція), стіни зашиті гіпсокартоном і підготовлені під чистове внутрішнє оздоблення.

За останні роки, ціни на будинки по канадській технології в Україні стабілізувались, це пов’язано загальним стабільним попитом на такі будинки, а також з стабілізацією внутрішньоекономічних факторами в середині самої країни. Варто відмітити велику кількість будівельних компаній, котрі пропонують свої послуги на цьому ринку. І їхня кількість з кожним роком збільшується. Більше про актуальні ціни Ви можете дізнатися, клікнувши нижче по фотографії:

При виборі підрядної організації для співпраці, дуже вагомим чинником є ціна на канадські будинки, але ж не варто забувати, що ціна канадського будівництва якого значно нижча ніж середня ринкова, може виявитись неправдивою. Завжди обговорюйте комплектацію з будівельною компанією, котра вам зробила таку пропозицію, вимагайте, щоб у договорі були прописані всі ціни на будівництво канадських будинків з відкритим переліком використовуваних матеріалів. Можлива цінова похибка на будівництво (максимум може бути +-5%). Також потрібно, щоб було прописано за чий рахунок відбувається транспортування та монтаж. Нажаль, траплялися випадки, коли в певних забудовників ціна на будівництво будинків по канадській технології перевищує ціну на будинок з цегли. Завжди цікавтесь історією будівельних компаній, котрих обираєте, читайте відгуки, відвідайте хоча б один об’єкт та поспілкуйтесь з власником. Не дайте себе обдурити.

Також враховуйте, що будинки по канадській технології ціни можуть залежати від регіону розташування забудовника. Доприкладу, будівельні компанії з західної України, матимуть значно привабливіші ціни на будинки по канадській технології, ніж, наприклад, будівельні компанії з Києва! Це пов’язано з тим що – канадський будинок, ціна котрого враховуватиме утримування великого офісу в центрі столиці, заробітню платню армії менеджерів та інше, не може бути дешевшим (без втрати якості), ніж будинок від нашої компанії.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити