Будівництво барнхаус: швидко, недорого, енергоефективно

Класика цікава не всім, і якщо ви також належите до цієї категорії людей, то, вибираючи будинок для сім’ї, приділіть увагу будівництву в стилі барн. Стильні сучасні розробки від наших дизайнерів порадують вас не тільки своїм зовнішнім виглядом, але й внутрішнім простором.

Що таке житло в стилі barnhouse? Це будівлі з рисами лофту, мінімалізму й біо-теку, які добре вписуються в різні варіанти ландшафту. Вони відмінно виглядають в сільській місцевості на рівному просторі, а також на берегах річок, на тлі лісів і на схилах гір. Гармонія з природою і природність будівель також нагадують стиль кантрі і німецький фахверк.

Ціни на будівництво будинків барнхаус

Будівництво barnhouse цікаве тим, що будинок можна побудувати всього за кілька місяців. При цьому мешканці зможуть економити не тільки на проживанні в будинку, але й у період його будівництва. Що впливає на вартість будівель барн? Особливості території під забудову і складність обраного проекту. При цьому до уваги йдуть:

Не варто думати, що якщо зведення каркасних будинків барнхаус коштує дешевше, то і якість у них нижча. Каркасники під ключ відповідають чинним будівельним нормам і потребам сучасних сімей. При правильній експлуатації їх термін служби здатний перевищити сто років. Скільки коштує спорудження будинків барнхаус? Будівлі відрізняються вартістю, більш прийнятною для більшості сімей України в порівнянні з будівлями з цегли. Економія відбувається завдяки:

  • Простоті монтажу і помірній вазі будівельних матеріалів, що знижує витрати на оплату праці будівельників.
  • Невисокій вартості основи. Будівлі з деревини мають меншу вагу в порівнянні з цеглою, тому достатньо застосування полегшеного варіанту фундаменту.
  • Мінімалізму в оздобленні. В будівлях барн не передбачені зайві прикраси. Їх немає ні в середині, ні на фасаді.
  • Щоб створити будинок барн, потрібно всього кілька місяців. На будівництво цегляних будинків йдуть роки.
  • Відсутності потреби у застосуванні важкої будівельної техніки, адже всі роботи підвладні невеликій бригаді.

Дізнатися вартість будинку барн за квадратний метр у декількох комплектаціях пропонуємо в розділі «Ціни» нашого сайту. Попередньо ціну на будинок можна прорахувати, застосовуючи онлайн-калькулятор. Щоб дізнатися підсумкову суму, необхідно попередньо визначитися з проектом.

Якими є проекти в стилі барнхаус

Вибравши barnhouse-будівництво під ключ, перед початком робіт треба визначитися з проектом. Він може бути типовим або індивідуальним. Готові розробки від наших конструкторів представлені на сайті. Будь-який варіант може бути обраний вами для створення житла. Також ви можете оформити замовлення на створення проекту з нуля. Створюючи проекти, архітектори враховують різні моменти, щоб готова будівля вийшла максимально комфортною. Також варто врахувати, що всі наші будинки енергоефективні, і вам не доведеться переплачувати за використання енергоресурсів. Якісні матеріали та збірка роблять споруди міцними й довговічними, а панорамні вікна сприяють хорошій освітленості.

Барнхаус-технологія будівництва має два напрямки – європейський і американський. Перший з них – це симпатичні одноповерхові будиночки різної площі з двосхилим дахом. При потребі збільшити корисну площу вони доповнюються другим світлом. Американський варіант будівель передбачає наявність другого рівня. Як правило, на нижньому поверсі розташовуються робоча й денна зони, а на другому – кімнати для відпочинку і сну. Житло в стилі барн нагадує амбари не тільки зовні. Всередині будівель також відсутні зайві перестінки та інші деталі. Зонуванню простору сприяють сходинки, крокви, меблі, фарби і вазони. Ще одна особливість будівель – великі панорамні двері, через які можна вийти на терасу.

Як побудувати барнхаус під ключ

Недалеко від Печенізького водосховища в Харківській області розташоване с. Хотімля. Саме там будівельники «КБК Україна» звели житло в стилі барнхаус, спроектоване командою архітекторів компанії. Будівля створювалась для молодої сім’ї як будинок вихідного дня, але з можливістю жити в ньому постійно. Планування будівлі площею 67,1 м. кв. на один поверх містить терасу, санвузол, кухню, вітальню та дві спальні кімнати.

Будівництво будівлі в стилі барн було реалізоване у комплектації «Під ключ». Наші будівельники звели фундамент, стіни, покрівлю, підвели необхідні комунікації та зробили внутрішнє оздоблення. Клієнти компанії отримали будинок, повністю готовий до проживання. Якщо вас також цікавить технологія будівництва житла барнхаус – всю необхідну інформацію ви знайдете на сайті. Ми не тільки детально розповідаємо, а й показуємо у відео, як створюється житло, з яких матеріалів збираються стіни, як виглядають будівлі зсередини й зовні, і що робить їх енергоефективними.

Якщо такої інформації виявиться для вас недостатньо – звертайтеся і ми запросимо вас на наші будівельні майданчики, щоб ви особисто змогли переконатися в якості нашої роботи і готових споруд.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити