Будівництво будинків для відпочинку

Компанія «КБК Україна» займається не тільки будівництвом житлових будинків. Ми також зводимо адміністративні будівлі й споруди комерційної спрямованості, зокрема будинки для відпочинку.

Перш, ніж почнеться процес будівництва будинку за каркасною технологією, важливо визначитися з питанням, як повинен виглядати комплекс:

 • у вигляді будиночків для проживання туристів;
 • у вигляді пансіонату з рестораном, спортивним майданчиком та іншими зручностями.

Також важливо вирішити:

 • комплекс буде працювати цілий рік або тільки сезонно, в теплу пору року;
 • яка площа буде відведена під забудову.

Вибираючи земельну ділянку, варто звернути увагу на привабливі з точки зору природних ресурсів райони. Добре, якщо поруч будуть ліс, річка чи гірський масив. Транспортна розв’язка – ще один важливий момент. Люди повинні мати можливість добиратися до бази як на своєму транспортному засобі, так і на таксі чи автобусі. Питання розташування необхідних об’єктів (адміністративного корпусу, їдальні, дитячого майданчика, спортивного корту, зони релаксу) можна вирішити самостійно, або ж звернувшись до фахівців. Також ми допоможемо зібрати необхідну для будівництва документацію.

Як побудувати базу для відпочинку недорого

Питання, як швидко окупиться спорудження комплексу, дуже важливе. Оскільки на рентабельність даного виду бізнесу впливають різні чинники, то й відповідь на нього в кожному випадку буде індивідуальною. Але ще на етапі планування важливо підібрати правильну технологію і матеріали, щоб частково скоротити цей період. Не перший рік в Україні для будівництва санаторіїв та баз відпочинку використовується каркасна технологія:

 • Це – економне вкладення. Такі будиночки коштують дешевше, ніж класичні варіанти.
 • Технологія дозволяє виконувати різні за поверховістю і дизайном конструкції.
 • При будівництві використовуються якісні матеріали, що є цінним для будівель, в яких проживатимуть люди.
 • Висока швидкість проведення робіт дозволяє швидко почати експлуатацію споруд та уникнути додаткових фінансових втрат.
 • Енергоефективність готових будівель дозволяє економити кошти в холодний сезон, якщо турбаза експлуатується цілорічно. У літній час в будівлях не дуже жарко навіть без використання кондиціонера

Проекти на будівництво будинків для відпочинку під ключ

Потрібен проект недорого? Розгляньте розміщені на сайті проекти будинків. У фотогалереї присутні споруди різної поверховості та комплектації, є можливість вибрати варіанти для створення бази відпочинку. Також архітектори компанії готові розробити креслення будинків під замовлення з урахуванням усіх побажань клієнтів. Наші конструктори створять нові будинки під ключ будь-якої складності для повноцінного відпочинку на природі, які стануть для замовників вигідним капіталовкладенням. Будівлі з бруса окупляться швидше, ніж аналогічні будівлі з інших матеріалів, тому швидше почнуть приносити власникам дохід.

Ціна на будівництво будинку відпочинку

Яка вартість будинків для відпочинку? Сума залежить від різних факторів. При розрахунку важливо врахувати такі моменти, як:

 • обсяг і складність робіт;
 • вартість використаного матеріалу.

Цікавить ціна зведення бази за квадратний метр? На офіційному сайті у відповідному розділі прописана вартість різних комплектацій, в тому числі й «Під ключ». Вона дозволить прорахувати орієнтовну вартість одного будинку. Точну суму до оплати всього проекту можна прорахувати, тільки визначившись із усіма моментами будівництва.

Будинок відпочинку під ключ на українських Мальдівах

Які бази відпочинку ми побудували в 2020 році? Одним із цікавих замовлень стало будівництво на півострові Кінбурнська коса, який в народі ще відомий як “українські Мальдіви”. Мальовниче місце розташоване на кордоні Херсонської та Миколаївської областей. Місцевість неповторна і, звісно, важливо було розробити відповідний проект. Замовник поставив перед нами завдання створити проект для комплексу сімейного типу. Серед особливих побажань він виділив можливість розташувати на будівлях сонячні батареї.

Даний проект розроблявся для комерції, тому було важливо правильно розташувати будинки на ділянці й підібрати правильний кут даху, щоб сонячні батареї працювали з підвищеною продуктивністю. Наші архітектори провели комплексну розробку проекту та зробили візуалізацію всієї території, призначеної під комплекс.

Після узгодження деталей із замовником будівельні бригади почали зводити новий будинок у комплектації «Під ключ». Правильні дизайнерські розрахунки і злагоджена робота дозволили виконати всі завдання в термін. База відпочинку повністю готова для прийому відпочивальників, а ми отримали від замовників чергові позитивні відгуки.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити