Будівництво будинку під ключ

Час та якість – те, що понад усе цінується сучасною людиною. Це стосується всіх сфер життєдіяльності, в тому числі і будівництва. Саме цим і обумовлена ​​популярність спорудження приватних будинків під ключ.

Що передбачає будівництво будинків під ключ

Підписання договору із забудовником позбавляє замовника від будь-яких турбот, пов’язаних з процесом будівництва. Це дуже зручно, адже співробітники будівельної компанії не тільки облаштують фундамент, зведуть стіни, але і допоможуть оформити всі необхідні документи, починаючи із придбання ділянки, закінчуючи реєстрацією споруди.

Всі нюанси, які стосуються будівництва житла або прибудови до будинку під ключ замовником і представником будівельної організації обумовлюються іще на етапі підписання договору. Також у договорі прописуються терміни будівництва, обов’язки сторін та ціни на майбутні роботи.

Проекти для зведення будинків під ключ

Будівництво будинку завжди починається із проектування. У багатьох компаніях в штаті працюють архітектори. Компанія КБК не є винятком. Займаючись тривалий час будівництвом будівель за канадською технологією, ми готові запропонувати замовникам типові проекти, розроблені нашими співробітниками, з яких кожна сім’я може вибрати найбільш підходящий для себе варіант.

При необхідності, проекти на дерев’яні будинки можуть бути адаптовані під певний ландшафт, розміри та форми ділянки, грунт, віддаленість від комунікацій, містобудівні норми та інші чинники.

Крім розробки проекту, співробітники компанії “Карпати Буд Каркас” забезпечать:
  • контроль заготівлі деревини для будівництва будинку з брусу під ключ, а також виготовлення на власному виробництві необхідних конструкцій;
  • заливку фундаменту, зведення каркасу, роботи по теплоізоляції, підключення комунікацій, опалення і виконання внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних робіт;
  • підготовку необхідної документації для об’єкту, що зводиться

Ціни на будівництво будинків під ключ

Вартість споруди – одвічне питання тих, хто зважився на зведення власного житла. В інтернеті можна знайти різні проекти і ціни на них. При вивченні вартості будівель з різних видів матеріалу стає ясно, що зведення каркасних будинків для багатьох є найбільш прийнятним варіантом. А якщо до ціни додати всі плюси канадських будівель, будинки з дерева під ключ за канадською технологією – ідеальний варіант для будь-якої сім’ї незалежно від її положення в суспільстві. Дана технологія дозволяє створювати як невеликі затишні будиночки для відпочинку, так і багатоповерхові хороми.

Будиночок для відпочинку під ключ

У нашу компанію звернувся замовник з проханням спроектувати невеликий будиночок для відпочинку, щоб в ньому можна було зупинятися на кілька днів, приїжджаючи на риболовлю. Замовником була обрана ділянка на березі мальовничої річки Дністер, недалеко м.Кам’янець-Подільський.

Почавши проектування невеликого будиночка, наш архітектор отримав від замовника побажання дещо збільшити будівництво, оскільки в процесі його друзі-однодумці виявили бажання приєднатися до проекту та його фінансування. В результаті вийшов будинок в півтора поверхи загальною площею 95 м2, тераса площею 23 м2 та гараж для моторного човна площею 40 м2.

Процес будівництва заміського будинку було розпочато восени 2018 року. На час зимових свят була зроблена перерва і в лютому роботи продовжилися. Весь комплекс робіт був закінчений у квітні 2019 року.

Даний об’єкт був реалізований в комплектації «Під ключ, починаючи від облаштування фундаменту до чистового внутрішнього оздоблення (дерев’яна вагонка на стінах і всередині).

Найприємнішим моментом для нас, як завжди, стала здача даної споруди, адже нам вдалося задовольнити всі бажання замовників. Красива природа, затишний будиночок – саме те, що потрібно для приємного відпочинку.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити