Будівництво храму на Кіровоградщині

Каркасна технологія будівництва дозволяє зводити не тільки житлові будинки і споруди комерційного призначення, а й більш складні у виконанні сакральні споруди.

Громади сіл та мікрорайонів хочуть мати власний храм, щоб при нагоді не треба було далеко ходити і щоб мати можливість зайти в нього в будь-який момент. При цьому, церква та її парафіяни в більшості випадків не мають великих коштів. Вирішити питання з облаштуванням храму в місті або селищі недорого допоможе канадська технологія.

Де замовити проекти храмів та інших сакральних споруд

Протягом декількох років компанія КБК в різних регіонах України зводить під ключ храми і маленькі каплички з дерева. Ознайомитися з прикладами наших робіт можна, зайшовши на сайт в розділ «Будівництво церков та храмів». Тут розташовані опису, ціни і фото будівництва храмів, які ми уже побудували.

Виконуючи побажання замовників, наші архітектори створять проекти церков у візантійському стилі, часів Київської Русі, козацьких будівель, Гуцульщини та Буковини, або, в ультрасучасному стилі. Конструкції можуть відрізнятися кількістю куполів, нефів і прибудов, а також бути виконані у формі базиліки або мати хрестоподібну форму.

Перш, ніж почати будівництво дерев’яного храму, обов’язковою умовою є благословення глави громади.

Переваги будівництва храмів і церков за канадською технологією

Перед іншими видами будівництва православних храмів канадська технологія має наступні переваги:

  • Терміни реалізації проекту. Між кресленнями і здачею об’єкта в користування проходить кілька місяців. Роботи проводяться без використання важкої будівельної техніки бригадою з кількох осіб.
  • Витрати на матеріал і роботи. Розроблені архітекторами компанії проекти каплиць і храмів враховують необхідні церковні вимоги, при цьому, істотно знижуючи будівництво.
  • Енергоефективність. Стіни канадських будівель зводяться із декількох шарів, серед яких велика частина зайнята утеплювачем, а також захищають від вітру і вологи спеціальними мембранами та плівками. Це дозволяє використовувати меншу кількість коштів на опалення в холодну пору року і охолодження в літні місяці.

Будівництво храмів в Україні

Вас цікавить споруда храмів в Києві або іншому населеному пункті України? Ми знаємо, як побудувати сакральну споруду будь-якого типу. Перш, ніж почати зведення нових храмів, ми проводимо консультації з представниками різних конфесій, щоб в процесі робіт не був порушений жоден обряд. Всі проекти будівель адаптуються під запити конкретної громади. Також, при необхідності може бути створений комплекс з церкви, дзвіниці, церковної лавки та інших будівель.

Будівництво православного комплексу по проекту “Церква 190 м2”

До нас звернувся місцевий аграрій з пропозицією взятися за реалізацію будівництва православного комплексу в с. Олексіївка Кіровоградської області. Роботи проводилися на місці, де до недавнього часу стояв старий храм. Будівля була зруйнована. Можливо, до цього призвели допущені при будівництві помилки, або вібрація, яка була викликана постійною їздою біля неї важких зерновозів.

До складу комплексу входять чотири будівлі, будівництво яких велося паралельно:

  • храм площею 190м2,
  • трапезна площею 140м2,
  • громадські вбиральні площею 16м2,
  • відкрита альтанка площею 15м2.

Роботи почалися в липні 2018 року, але, на зиму були припинені. В 2019 році нами було зроблено чистове оздоблення, монтаж куполів з хрестами і установку громовідводу. Також облаштували сходи для хору і на дзвіницю.

Будівництво цього храму по канадській технології – тринадцята реалізація сакральної споруди компанією Карпати Буд Каркас на території України.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити