Будівництво будинку у Львівській області

У компанію КБК звернувся замовник з побажанням побудувати будинок у Львівській області. Зараз він не використовується як будинок для постійного проживання, але, в майбутньому стане місцем проживання сім’ї з 3-4 чоловік.

Проект будинку за канадською технологією будівництва, згідно з яким зводиться наш об’єкт, носить ім’я міста, де проходять роботи, і називається «Сколе». Він передбачає простору вітальню, поєднану з кухнею, і великі спальні на другому поверсі, що надають всі можливості для комфортного проживання сім’ї з 4 осіб. Частиною будівництва будинку на Львівщині стало і облаштування просторої тераси, на якій в теплу пору року можна проводити вільний час, в тому числі свята, посиденьки з друзями, і досить великого балкона-лоджії на другому поверсі.

Цікавою особливістю ділянки, де планувалося будівництво, є розташування покинутого бомбосховища часів другої Світової війни. Точніше, воно проходило через ділянку і розташовувалося ще на 3-х сусідніх. При плануванні посадки будинку цей фактор був врахований, і він був відкоригований таким чином, що тераса своєю дерев’яною платформою накриває вхід в бомбосховище. У підлозі облаштовані люк і дерев’яні сходи, по яких можна проникнути вниз. Це приміщення буде використовуватися як господарське (сподіваємося, потреби в його прямому використанні ніколи не буде).

Як побудувати будинок у Львівській області

Побудувати будинок під ключ на Західній Україні так само просто, як і в будь-якому іншому регіоні. Для цього достатньо визначитися, з якого матеріалу він буде зведений, і укласти договір з будівельною компанією. В останні роки все більшого поширення набуває каркасна технологія будівництва. Її використовують як при зведенні житла, так і господарських, адміністративних будівель.

Канадська технологія будівництва – це можливість отримати будинок мрії в короткі терміни і за відносно невисоку вартість в порівнянні з більш традиційними матеріалами у вигляді цегли, піно-і газоблоку або бетонних плит. Багаторічний досвід роботи дозволив нам зібрати велику колекцію різних проектів будинків під ключ, заміських особняків, котеджів і інших будівель.

При бажанні замовника заощадити кошти і час в очікуванні складання авторського проекту, ми можемо запропонувати побудувати каркасний будинок по типовому плану. Плюсом даного варіанту є і те, що велика частина подібних моделей житла вже введена в експлуатацію і не доведеться хвилюватися про можливість будь-яких недоліків у проекті. Але, при цьому, кожна ділянка під забудову має свої особливості, які необхідно враховувати, у вигляді грунту, розміру території, наявності комунікацій, його розташування щодо інших об’єктів. Тому іноді такі проекти доводиться адаптувати під певні умови.

Другий варіант отримати проект будинку для проживання – звернутися до архітекторів компанії “Карпати Буд Каркас”. Багато замовників вважають цей варіант більш цікавим, так як це – можливість отримати будинок мрії, створений повністю «з нуля», виходячи з власних побажань.

Ціна будинку у Львові

Ціна на будівництво будинку за канадською технологією у Львові розраховується так само, як і в інших регіонах. На сайті компанії у відповідному розділі можна знайти вартість робіт за 1 м2 в залежності від комплектації. При розрахунку вартості каркасного будинку до уваги беруться:

 • особливості ґрунту і під’їзних шляхів;
 • облаштування фундаменту, ціна на який коливається в залежності від його типу;
 • підведення системи каналізації та комунікацій;
 • зведення каркасу і внутрішніх перегородок;
 • монтаж і облаштування даху;
 • утеплення, тепло-, гідро- і пароізоляція поверхонь;
 • монтаж системи опалення та вентиляції;
 • установка вікон і дверей;
 • внутрішнє і зовнішнє оздоблення.

Ціни на канадські будинки досить демократичні і дають можливість кожному замовнику побудувати будинок, який стане затишною пристанню для кожного члена сім’ї, незалежно від віку та смаку.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити