Будинки за канадською технологією під ключ

При бажанні отримати власний будинок, багато вітчизняних забудовників сьогодні стали брати приклад із жителів США, Європи, Скандинавії. Вони звертають увагу на каркасну технологію, яка дозволяє зводити красиві сучасні будівлі, що надають власникам масу переваг.

У чому популярність канадської технології будівництва будинків під ключ

Популярність каркасних будівель полягає в наступному:

 • Прийнятна для багатьох вартість будинків. Дана перевага дозволяє зводити будинки сім’ям, які не готові на зайві витрати. Але навіть ті, хто здатний викласти за будинок будь-яку суму, не оминають їх стороною. Адже за одну і ту ж ціну можна побудувати каркасне житло більшої площі, ніж із цегли, а залишок коштів витратити, наприклад, на більш дороге оздоблення, меблі.
 • Короткі терміни будівництва. В канадський будинок можна буде заселитися вже через кілька місяців від початку робіт, тоді як зведення цегляного будинку ще буде в процесі. Цього виходить досягти завдяки можливості облаштовувати полегшений фундамент, використовуваному матеріалу і відсутності необхідності в усадці.
 • Канадська технологія будівництва будинку дозволяє зробити будівлі енергоефективними. У таких будинках затишно незалежно від погоди за вікном, а витрати на опалення і кондиціонування- мінімальні.
 • В якості зовнішнього оздоблення каркасних будинків використовується будь-який матеріал – шпаклівка, сайдинг, природний камінь, вагонка. Часто вони застосовуються комбіновано, роблячи споруди сучасними та естетичними.
 • Незважаючи на те, що при створенні каркасних будинків застосовується натуральний матеріал, вони відрізняються тривалим терміном служби. Деревина попередньо обробляється антисептиками від грибка, цвілі, пошкодження комахами, а також засобами від швидкого займання.
 • Каркасні будинки однаково добре вписуються в будь-які ландшафти (приміські та дачні селища, гірську місцевість), тому з проханням побудувати будинок в компанію “Карпати Буд Каркас” звертаються жителі всіх регіонів України.

Як розраховуються ціни на будинки під ключ

З типовими проектами все просто – достатньо зайти на сайті компанії в відповідний розділ «Проекти». У ньому розташовані різноманітні моделі будівель з кресленнями і цінами за готовий будинок. Щоб дізнатися приблизну вартість індивідуальної споруди, можна взяти загальну площу і вартість комплектації за 1 м2 (знаходяться на сайті КБК в розділі «Ціни»).

Остаточні ціни на житло під ключ зможуть озвучити тільки співробітники компанії після складання проектно-кошторисної документації. Вони залежать від того, чи будинок планується звести” під ключ” або необхідні тільки каркас і покрівля, а інші роботи – виконають самі господарі. Також при розрахунку вартості враховуються вибрані замовником матеріали, всі етапи робіт:

 • Установка каркасу.
 • Облаштування інженерних мереж.
 • Облаштування та утеплення стін і перестінків.
 • Покрівельні роботи.
 • Установка вікон і дверей.
 • Оздоблення приміщення всередині і зовні.

Де взяти проекти для будівництва під ключ

Цікавить будівництво будинку за канадською технологією в Україні? Співробітники компанії “Карпати Буд Каркас”, яка спеціалізується на зведенні каркасного житла і будівель комерційного призначення, допоможуть купити будинок під ключ, який прослужить не одному поколінню. На сайті компанії представлені варіанти будівель, виконаних в різному стильовому виконанні. Тут присутні одно- і двоповерхові будинки, будівлі з мансардою і другим світлом, маленькі затишні дачні будиночки і житло для невеликих сімей, а також – просторі особняки.

Не знайшли свій варіант? Проекти будинків за канадською технологією можуть бути розроблені в індивідуальному порядку, виходячи з потреб конкретної сім’ї. Фасад такого будинку, внутрішнє планування будуть повністю відповідати вашим уявленням про затишний будинок.

Будинки за канадською технологією під ключ від КБК

Читаючи відгуки про будинки, переглядаючи фото і відео проектів, замовники часто вибирають для власного житла вже готові пропозиції. Так, для будівництва будинку в селі Підгірці Київської області був обраний типовий проект «Ков’ярі» в комплектації під ключ. Подібні проекти вибирають сім’ї, яким до душі компактні, але, в той же час просторі будинки, в яких зможе розміститися сім’я, що складається з 4-5 чоловік. В креслення, на прохання замовників, архітекторами були додані:

 • технічне приміщення;
 • велика тераса для відпочинку всією сім’єю.

Готовий каркасний будинок вийшов дуже красивим, а головне – затишним і повністю відповідає всім побажанням замовників.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити