Будинки в стилі барнхаус – гармонія простоти та інновацій

Будівництво споруд у стилі барнхаус вже давно відоме в Європі, а також останнім часом користується підвищеним інтересом серед жителів нашої країни.

Барнхаус у дослівному перекладі означає «будинок-амбар», і виник при злитті відразу декількох напрямків у архітектурі – мінімалізму, лофту і біо-тека.

Міні будинок барнхаус в Київській області
Спорудження будинку barnhouse в Київській області

Незважаючи на простоту конструкції й відсутність пишного декору, насправді такі будівлі є комфортабельним, високотехнологічним житлом з усіма зручностями. А використання вертикальних балок і кроквяних ферм роблять споруди дуже міцними й надійними. У фотогалереї КБК представлені фото готових будівель у стилі barn, з яких можна вибрати найбільш оптимальний і прийнятний для вас варіант.

Зведення будинку barnhouse на Київщині
Житло в стилі барнхаус в Харківській області

Неординарний каркасний будинок в стилі барнхаус для максимального комфорту й затишку

Відгуки клієнтів говорять про те, що побудовані за каркасною технологією “амбарні” споруди дуже зручні для постійного проживання. Такі будівлі характеризуються:

 1. Високими стелями, що візуально збільшують простір.
 2. Відкритими верандами й терасами.
 3. Широкими панорамними вікнами.
 4. Двосхилим дахом.
 5. Наявністю креативних дизайнерських рішень.
Будинок вихідного дня по каркасній технології
Будівництво двоповерхового будинку barnhouse

Залежно від того, який будівельний пакет ви виберете, ми можемо підібрати для вас зовнішнє оздоблення. Прості форми будівель сприяють тому, що вони легко вписуються у природний ландшафт, а краєвиди можна акуратно обрамити великою площею скління. Якщо ви хочете обговорити свій проект, зв’яжіться з нами. Якщо ви обрали споруду, яка вам дійсно подобається, ви можете використати наш калькулятор і уточнити питання ціноутворення, щоб розрахувати повну вартість вашого проекту.

Доступна ціна будинку в стилі барнхаус і його переваги

Головною перевагою каркасних будівель такої стилістики стає можливість купити barnhouse за нижчою вартістю, ніж котеджі з газобетону чи цегли. Легкість конструкції дозволяє застосування полегшеного фундаменту, що ще більше мінімізує бюджетні витрати. Ціна за 1 м2 буде залежати від обраного варіанту й ряду таких факторів, як:

 • матеріали облицювання;
 • загальна квадратура споруди;
 • складність проектування;
 • додаткові опції на вибір замовника;
 • розташування, складність і особливості будівельної ділянки.

Переваги барна у порівнянні зі стандартною дерев’яною конструкцією:

 1. Чудові теплові характеристики.
 2. Зменшення містків холоду.
 3. Використання якісних ізоляційних матеріалів.
 4. Простий та швидкий монтаж прямо на ділянці.
 5. Економічність та ефективність під час експлуатації.
 6. Багато вільного простору.

Тому вартість розробки плану й забудови окупається економічністю і довгим терміном служби будівель барн.

Проекти будинків у стилі барнхаус: відмінні риси

У нашому каталозі представлені фото типових проектів традиційної амбарної спрямованості. Планування таких споруд лаконічне і просте, зі строгою геометрією і великими розмірами вікон та дверей. Завдяки грамотним підрахункам наших інженерів панорамне скління будівель виконується якісно, без втрати теплоізоляційних характеристик. Якщо побажаєте, то у нас можна купити проект barnhouse, що враховує всі особисті потреби й уподобання.

Невеличкий будинок для літнього відпочинку
Спорудження будинку вихідного дня

Гнучкість дизайну

Кожна із наших красивих споруд була ретельно спроектована, щоб стати простим, доступним і готовим до експлуатації рішенням. Однак у нас також є можливість вносити зміни в дизайн, якщо це буде потрібно. Наприклад, плани будівель можна спроектувати так, щоб максимально використати простір на вашій ділянці. Або можна додати вікна ще більшого розміру, щоб максимально насолодитися прекрасним виглядом навколо.

Не соромтеся звертатися до нас, щоб обговорити ваші ідеї по зміні дизайну з одним із наших архітекторів. Прості зміни часто можна провести без додаткової оплати, хоча ті, які впливають на структуру комплекту, а, значить, вимагають реінжинірингу та модернізації, однозначно вплинуть на ціну житла.

Будинки в стилі барнхаус “під ключ” – найкращий варіант

Барнхаус у комплектації “під ключ”
Будівництво одноповерхового барну

Сучасні споруди в стилі барнхаус під ключ мають величезний потенціал, що дозволяє їх зведення як в межах міста, так і в заміських селищах. В рамках прагнення компанії «КБК» забезпечити найкраще обслуговування клієнтів, ми пропонуємо послуги «під ключ». Наша пропозиція «під ключ» додає ясності й зводить до мінімуму стрес, пов’язаний із будівництвом. Штатні архітектори, а також наша команда досвідчених консультантів та будівельників проведуть вас через весь процес зведення барнхауса від початку і до кінця. В рамках цієї послуги ми повністю завершуємо структуру і зовнішній вигляд вашого житла:

 • готуємо ділянку;
 • проводимо комунікації;
 • заливаємо фундамент;
 • зводимо домокомплект;
 • проводимо зовнішнє облицювання стін і даху.

Проекти на одноповерхові та двоповерхові варіанти припадуть до смаку шанувальникам класики і сільського напрямку завдяки мінімалізму в оздобленні й відсутності помпезних елементів оформлення.

«КБК Україна» пропонує побудувати модульний варіант теплого й енергоефективного житла, яке ідеально впишеться в природний ландшафт як на компактній ділянці, так і на великій земельній території.  Ми беремо на себе всі зобов’язання і гарантуємо повне виконання всіх обумовлених у договорі робіт.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити