Будинок в стилі барнхауз

Історія напрямку барн схожа з лофтом. Якщо в лофт переобладналися промислові споруди, то барнхауси – це переобладнані під житлові амбарні будови. У них простежується гармонійне поєднання простоти і затишку, а внутрішній простір наповнений почуттям свободи.

Проекти будинків барнхаус – особливості

Барнхаусу властиві два напрямки. Європейському притаманні одноповерховість і покрівля в два скати з гострим кутом нахилу. Американському варіанту характерні два поверхи, стіни, пофарбовані в червоний, і покрівля в чотири скати. Планування будівлі в стилі барнхаус дозволяє сучасним людям відвернутися від повсякденності і максимально близько доторкнутися до природи. При цьому, тут не заперечуються звичні зручності. Будівлі оснащені необхідними комунікаціями, є в них системи обігріву, освітлення, водопроводу і каналізації.

Переважно проекти в стилі барн реалізуються в сільській місцевості, на околицях великих міст. Їх можна зустріти на схилах річок і озер, на фоні гір. Доповнені елементами ретро, будинки відрізняються комфортом, затишною обстановкою. Хочете купити недорого проект barnhouse? У нашому каталозі представлені проекти одноповерхових і двоповерхових будівель в стилі barnhouse. Будь-який варіант може бути обраний для будівництва вашого будинку. Залежно від побажань клієнта і умов ділянки, конструкторами компанії планування житла може змінюватися. При бажанні отримати будинок з оригінальним дизайном, у нас можна замовити авторську розробку проекту.

Будинки в стилі barn під ключ: архітектура і планування

Що являють собою буднки амбари? Будівлям притаманні:

  • форма у вигляді прямокутника;
  • відсутність архітектурних надмірностей;
  • масивні двері на вході;
  • великі вікна, вітражі;
  • обшиті деревиною або металом поверхні;
  • прибудовані відкриті тераси.

Внутрішнє оздоблення приміщень також відрізняється аскетичністю, як і фасад будівлі. Тут немає нічого зайвого, включаючи перестінків. Щоб зонувати площу, архітектори використовують сходи, крокви, меблі, квіти, різнорівневі підлоги. Вони дозволяють відокремити загальну денну частину і зону для відпочинку та сну, як в каркасному одноповерховому так і в двоповерховому барнхаусі.

Часто в таких архітектурних проектах можна зустріти друге світло, яке використовується для облаштування спалень. Тут немає стін, а виділення зони для сну відбувається в результаті її розташування на рівень вище. Гостьова частина, кухня з обідньою зоною знаходяться в єдиному нижньому просторі. Оформлення внутрішньої частини житлових будинків виконується в різних відтінках. Але, перевага віддається темним кольорам, так як вони виглядають найбільш вигідно. З матеріалів використовуються натуральне дерево, камінь, цегла або їх штучні аналоги.

У скільки обійдеться барнхаус під ключ

Перш, ніж прийняти остаточне рішення, замовники продумують різні варіанти будівництва. При цьому вони дізнаються вартість житла в різних компаніях, розглядають можливість побудувати житло своїми руками. Останній варіант виправдовує себе в окремих випадках, коли будівля має невеликий розмір і просту форму або ж замовник має хороші пізнання і навички в будівельній справі.

У скільки обійдеться модульний готовий об’єкт? Вартість житла за готовими проектами вказана на сайті. При рішенні побудувати житло за індивідуальним проектом, ціна домокомплекту прораховується після складання креслень і документації, що додається до них.

Хто будує будинки барнхаус в Україні

Хочете купити каркасний будинок барнхаус? У нашій компанії можна замовити складання проектів і зведення будівель будь-якої складності. Ми будуємо будинки як в європейському, так і американському стилях у всіх регіонах України. Вартість наших споруд прийнятна для більшості клієнтів. На їх зведення не потрібно багато часу. Замовлення може бути виконане незалежно від пори року. Будинки комфортні в експлуатації, відрізняються низькою теплопровідністю. У них легко підтримувати необхідну температуру без зайвих матеріальних витрат. При бажанні дізнатися про співпрацю з нашою компанією і експлуатації амбар будинків з перших вуст, рекомендуємо почитати відгуки клієнтів.

Каркасний барнхаус у Львові

Одним із замовлень нашої компанії стало будівництво будинку в Львівській області, а саме – в передмісті Львова. Клієнтом перед нами була поставлене завдання звести житло в стилі барнхаус, яке з кожним днем набирає все більшої популярності серед клієнтів.

Згідно з укладеною угодою, роботи будівельники провели згідно комплектації «Каркас +». Сьогодні готовий барнхаус, як і планувалося спочатку, використовується сім’єю як заміський будинок, де можна відпочити в літній період та взимку.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити