Канадська технологія будівництва каркасних будинків

Ще недавно багатьом сім’ям, які бажають обзавестися затишним власним будинком, доводилося відмовлятися від подібної ідеї в зв’язку з дорожнечею будівельних матеріалів і робіт зі зведення житла з цегли та бетону. На сьогодні вони отримали відмінну можливість заселитися в власне житло, і причиною тому стала канадська технологія будівництва споруд.

Дерев’яні будинки за канадською технологією

Що являють собою каркасні споруди? Це – екологічні будинки, виконані з натуральної деревини та інших будівельних матеріалів від іменитих європейських виробників. Велика кількість переваг робить такі будівлі з кожним днем все більш популярними в нашій країні. У світі вони вже давно популярні в Європі, Америці, Скандинавії.

Як виглядають канадські споруди? Зовні вони нічим не відрізняються від будівель з інших матеріалів. Можлива будь-яка кількість поверхів та площа, архітектурний стиль. Вивчивши особливості технології, відразу ж можна побачити відмінності каркасників від будівель з цегли і бетону. Вони полягають в:

 • Швидкості зведення. Жодна з інших методик не дозволяє заселитися в власне житло так само швидко, як канадська.
 • Невисокій вартості, що також можна простежити, аналізуючи різні підходи до житлового будівництва.
 • Енергоефективності. Всередині приміщення легко підтримувати комфортну температуру незалежно від пори року за вікном без надмірного прогріву або охолодження, а також без додаткового утеплення. Шару мінеральної вати, використаного при облаштуванні стін, цілком достатньо, щоб температура ззовні не впливала на внутрішній мікроклімат, і поглиналися гучні звуки.

Ціни на будинки за канадською технологією

Будівництво канадських будинків за технологією дозволяє отримувати будівлі будь-якої площі і архітектурної складності, що в значній мірі впливає на суму до оплати. Крім того, ціни на житло залежать і від таких факторів:

 • Умови ландшафту, особливості земельної ділянки.
 • Відстань комунікацій.
 • Особливості під’їзних шляхів.
 • Вибір будівельного матеріалу для оздоблення.
 • Особливості фундаменту.

Вибираючи типовий проект, приблизну вартість будинку можна побачити відразу ж . Ціна може змінюватись, тому що в процесі робіт можуть знадобитися деякі зміни в плануванні, пов’язані з побажаннями замовника або особливостями території. При бажанні побудувати власний будинок, щоб дізнатися приблизну ціну до оплати, слід визначитися із загальною площею споруди і вибрати одну з комплектацій в розділі «Ціни». Точна вартість стане зрозумілою тільки після розробки проектно-кошторисної документації, в якій будуть враховані необхідні матеріали і всі етапи будівництва будівель за канадською технологією.

Будівництво за канадською технологією в Харкові

Як побудувати будинок на Слобожанщині? Якщо немає бажання переплачувати і при цьому хочеться незабаром заселитися в надійний будинок, варто звернути увагу на каркасну методику. На сайті компанії “КарпатиБудКаркас” можна знайти всю необхідну інформацію про подібні будівлі, ознайомившись з якою, до вибору можна підійти з усією відповідальністю. Тут же розташовані і відгуки людей, які вже встигли стати щасливими володарями дерев’яних конструкцій.

Займаючись будівництвом будинків, ми пропонуємо своїм клієнтам комплектації будівель на вибір. У нас можна замовити як зведення житла або комерційної будівлі під ключ, так і часткові роботи. Саме так і вчинили замовники,  що побажали провести будівництво будинку в Харкові за проектом «Вікторія».

Які роботи входять в дану комплектацію?

 • Складання ескізно-проектної документації.
 • Облаштування фундаменту. В даному випадку була обрана свайна основа з утепленою дерев’яною платформою.
 • Створення домокомплекту. З дерев’яного бруса зводиться каркас, після чого здійснюється зовнішня обшивка плитами OSB, облаштування внутрішніх перестінків, міжповерхового перекриття, чорнової підлоги другого поверху, кроквяної системи даху.
 • Облаштування даху.

Додатково клієнт замовив проведення робіт з утеплення всередині будинку.

Всі прописані в договорі роботи були виконані нашою бригадою будівельників в обумовлений термін. Замовники залишилися задоволені результатом на даному етапі. Але, перш ніж заселитися в будинок, їх чекає ще ряд інших завдань, таких як установка дверей і вікон, системи опалення, освітлення, вентиляції, а також внутрішнє та зовнішнє оздоблення.
pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити