Канадські будинки в Тернополі

Канадські каркасні будинки швидко стали популярними як за кордоном, так і в Україні, завдяки економічності при зведенні та експлуатації, а також можливості в короткі терміни заселитися в власне житло. При цьому дана технологія будівництва відрізняється поєднанням прийнятною для багатьох забудовників ціни і високої якості готових споруд.

Готові каркасно щитові будинки в Тернополі

Житло з бруса за канадською технологією на Тернопільщині вже не новинка. Поступово вони заповнюють вулиці обласного центру і навколишніх міст та селищ. У регіоні розташовані побудовані компанією КБК:

 • заміські особняки;
 • садові та дачні будиночки;
 • сакральні споруди;
 • комерційні об’єкти.

Канадська технологія будівництва будинку, як й інші методики, передбачає оздоблення приміщень штукатуркою, вагонкою, деревом, металом. Тому відрізнити дерев’яні канадські будівлі від аналогів з інших матеріалів неможливо. Про те, що це саме каркасний будинок, можна дізнатися тільки від власників будівлі або будівельної компанії. Будівлям характерний сучасний зовнішній вигляд, наявність всіх необхідних комунікацій, зручність експлуатації. Будівництво канадських каркасних будинків компанією “Карпати Буд Каркас” проводиться:

 • різної житлової площі;
 • з різною кількістю поверхів;
 • в будь-якому цікавому для замовника стильовому рішенні.

Дані особливості впливають на такий фактор, як ціна на канадський будинок під ключ.

У чому популярність будинків за канадською технологією під ключ

Будинки житлового та комерційного призначення, які ми будуємо (і можемо побудувати) в Бережанах, Бучачі, Заліщиках, Монастириську, Чорткові, Підгайцях, Почаєві та інших містах Тернопільській області, популярні внаслідок:

 • Невеликих термінів будівництва. З моменту підписання договору побудувати будинок можна всього за кілька місяців. Більш точний період можна дізнатися, зупинившись на конкретному варіанті, так як на тривалість робіт впливають складність і площа споруди. Канадські будинки з брусу не потребують усадки, тому при замовленні під ключ оздоблення будівлі відбувається відразу ж після закінчення зведення коробки.
 • Прийнятною для багатьох забудовників ціни на будинки за канадською технологією. Економія відбувається за рахунок відсутності необхідності в будівельній техніці. Кожен елемент конструкції відрізняється невеликою вагою, в результаті з роботою може впоратися бригада з декількох людей. Ще одним моментом, який веде до здешевлення робіт, є можливість заощадити на фундаменті внаслідок легкої ваги конструкції.
 • Екологічності. Досягається в результаті застосування натуральних матеріалів та якісних покриттів.
 • Енергоефективності. Більш низька теплопровідність дерева, в порівнянні з каменем, призводить до того, що в будинках затишно, незалежно від пори року при можливості економити на оплаті за використання енергоресурсів.
 • Довговічності. Правильний догляд дозволяє будівлям служити понад 100 років, тобто не одному поколінню мешканців.

Проекти каркасно щитових будинків в Тернополі і області

Де можна замовити проект будинку за канадською технологією під ключ на Тернопільщині? Співробітники “КарпатиБудКаркас” готові не тільки звести будівлю, але і допомогти у виборі або розробці проекту житла. Ми працюємо у всіх регіонах України, про що свідчать представлені в мережі інтернет відгуки про компанію.

На нашому сайті можна подивитися фото проектів і вибрати прийнятний варіант будівель житлового типу. Тут же розташована і інформація про їхню вартість та про те, як відбувається її розрахунок. Ціни на проекти житла в Тернополі та області не відрізняються від таких, що є в інших населених пунктах. На їхню зміну можуть вплинути лише особливості ділянки, побажання замовника і вартість обраних оздоблювальних матеріалів. Щоб дізнатися ціну на індивідуальний проект, необхідно спочатку визначитися з кресленням та кошторисом.

Який би проект не був обраний – типовий або індивідуальний, споруди канадських будинків – більш вигідний варіант, як у фінансовому, так і у тимчасовому плані. А обмеженням в їхньому плануванні може стати лише політ фантазії замовника та архітектора.

Канадський будинок на Тернопільщині від КБК

Перш ніж побудувати канадський будинок на околиці м. Микулинці Тернопільської області, замовник тривалий час спостерігав за нашою діяльністю, вивчав роботи, які ми постійно розміщуємо на сайті компанії і в соціальних мережах. Наступним етапом стало його відвідування декількох наших об’єктів, які на той момент перебували в процесі будівництва. І тільки після цього було прийнято рішення щодо співпраці з компанією КБК.

Замовнику припав до душі проект «Микулинці», будівництво по якому він як раз і відвідував. Саме на ділянці, де вже стояв зведений каркасний будинок за даним проектом, і було сім’єю прийнято рішення стати власниками саме такого житла. За словами замовників, вони вибрали даний тип будівництва тому, що каркасні будинки є надійними, енергоефективними і зводяться всього за кілька місяців. Вже на наступний день після зустрічі із замовником, ми взяли в розробку проект і внесли в нього мінімальні корективи, які були узгоджені. Протягом декількох днів проект був доопрацьований і підписаний договір на будівництво в комплектації «Каркас +».

По завершенню робіт по фундаменту, каркасу, даху, утеплення, оздоблення фасаду, встановлення дверей та вікон, замовники вирішили продовжити співпрацю з нами і завершити всі роботи «під ключ». Нам, як виконавцям, завжди приємно, коли замовники залишаються задоволені виконаною роботою, а також процесом експлуатації. Це ще раз підтверджує, що в українських реаліях майбутнє за будівництвом канадських будинків.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити