Каркасна будівля у Києві: доступно, популярно і престижно

Наші клієнти замовили у нас забудову в мальовничому м. Буча в передмісті Києва. У задачі було зведення будівлі за каркасною технологією із застосуванням сучасних матеріалів. Будівництво будинків за канадською методикою є пріоритетним напрямком компанії КБК, тому ми постійно впроваджуємо нові технології та вдосконалюємо наші навички. У цьому проекті перед нами було поставлене завдання звести житло якісно і, звичайно ж, швидко.

Купивши споруду, побудовану за каркасною технологією, замовник отримує міцне й надійне житло із цілою низкою переваг:

 1. Енергоефективність. Завдяки використанню якісного утеплювача у приміщенні завжди зберігається комфортна температура. Взимку в кімнатах тепло, а влітку – прохолодно і свіжо.
 2. Низька собівартість. Всі елементи домокомплекту виготовляються на сучасному високоточному обладнанні, що значно спрощує їх монтаж і здешевлює вартість будівлі під ключ.
 3. Швидкомонтованість. Завдяки використанню полегшеного фундаменту немає необхідності в усадці будови. Всі роботи проводяться одним етапом, який може бути завершений приблизно за 90 днів.
 4. Екологічність. Деталі конструкції виготовляються з натуральної деревини, яка безпечна для здоров’я людини.
 5. Надійність. Міцність каркаса забезпечує тривалий експлуатаційний термін споруди (більше 80 років).

Як побудувати каркасний будинок у Києві з мінімальними витратами – знає КБК

Компанія має величезний досвід будівництва каркасних будівель і широку базу особистих напрацювань. У своїй роботі ми використовуємо інноваційні технології, що дозволяють будувати одноповерхові або двоповерхові варіанти споруд у найкоротші терміни і з відмінною фінансовою вигодою. Цю будівлю ми почали будувати з нуля. На вибір ми запропонували кілька варіантів, але для реалізації був обраний найбільш вигідний для нашого клієнта проект – “Вознесенськ”. Замовник отримав вигідну пропозицію, не економлячи при цьому на якості житла. Споруда зводиться в комплектації “Каркас плюс”. Після отримання дозволу ми виконуємо:

 • ескізно-проектну документацію;
 • підготовку земельної ділянки;
 • заливку полегшеного фундаменту;
 • зведення стін, перестінків, міжповерхових перекриттів;
 • монтаж даху;
 • оздоблення фасаду;
 • утеплення стін і даху;
 • установку вікон за технологією “Теплий монтаж”;
 • установку тераси.

Економна ціна каркасного будинку в Києві

Каркасна методика будівництва в Києві вигідно відрізняється невисокою ціною у порівнянні з іншими будівлями. Вартість за м2 залежить від різних чинників, зокрема від:

 • обраних оздоблювальних матеріалів;
 • терміновості виконуваних робіт та ін.

Ще до початку забудови буде відома точна ціна – після того, як буде складений проектний кошторис. Попередньо підрахувати приблизну суму можна за допомогою розрахунку вартості онлайн на нашому сайті в розділі «Калькулятор».

Каркасний будинок у Києві під ключ: унікальність, індивідуальність, економність

Вирішивши замовити комплексне будівництво у Києві під ключ, ви отримаєте продумане вирішення житлового питання і зможете відсвяткувати новосілля буквально через кілька місяців після підписання договору з нами. Ви можете подати свої ідеї та обладнати споруду в незвичайному дизайні, який додасть їй неординарності та виділить на тлі інших котеджів. Ми проведемо ретельний аналіз орієнтації будови та кількості скління, щоб забезпечити оптимальну температуру і рівень освітленості. Також ми підрахуємо теплову масу будівельних матеріалів щодо поглинання і збереження тепла. Якщо ваша основна мотивація – заощадити на рахунках, використання багатьох із перерахованих вище стратегій в збірці гарантує, що рахунки будуть низькими. Ми адаптуємо існуючу будівлю, щоб її обслуговування було більш рентабельним.

Особливі проекти каркасних будинків для Київської області

Відповідно до особистих вподобань наші клієнти можуть обрати готові проекти споруд або замовити розробку індивідуальних планів. На цій сторінці ви бачите реалізацію запропонованого командою архітекторів проекту «Вознесенськ» загальною площею 101 м. кв. з 5 просторими спальнями, виконаного в комплектації «Каркас плюс». Мансардний дах створить особливу домашню атмосферу і подарує відчуття найвищого затишку й облаштованості. Таке житло чудово підійде для сім’ї, що складається з 3-5 людей.

Фото побудованих об’єктів по всій Україні можна побачити у фотогалереї на нашому сайті. Ми готові реалізувати ваші мрії про будинок, де можна жити і приймати гостей, насолоджуючись кожним днем.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити