Каркасний будинок вихідного дня: швидко, вигідно й енергоефективно

Каркасна технологія будівництва будинків не так давно застосовувалася тільки в країнах Скандинавії, Європи та в Америці. В Україні про неї знало не так багато людей, і то з чуток. Сьогодні ж наші співвітчизники також мають прекрасну можливість купувати будівлі для постійного і тимчасового проживання за розумною ціною, які швидко зводяться і здатні тішити власників якістю й доступною експлуатацією. Якими є такі споруди, скільки вони коштують і на чому вдається заощадити – читайте далі.

Каркасний будинок вихідного дня під ключ: переваги

Бажаючи отримати готове до заселення житло за короткий період і за доступною ціною, варто звернути увагу на дачні будівлі за канадською технологією. Дана методика має достатньо переваг, що робить її популярною серед сучасного населення:

  • Споруди під ключ зводяться протягом декількох місяців, адже не вимагають облаштування капітального фундаменту завдяки специфіці створення стін і покрівлі, а також відсутності потреби в усадці перед внутрішнім і зовнішнім оздобленням.
  • Будівлі не тільки відрізняються сучасним виглядом, а й комфортні всередині. Технологія дозволяє використовувати будь-які архітектурні стилі й створювати навіть найскладніші планування.
  • Енергоефективність споруд – великий плюс, завдяки якому житло вихідного дня вдасться швидко обігріти, якщо ви приїдете на дачу в холодну пору року. А залишившись на ночівлю, ви не змерзнете, адже завдяки конструкції стін воно добре зберігає тепло взимку, а приємну прохолоду – влітку.
  • Каркасні будівлі довговічні. Вони не бояться відкритого вогню, пошкодження цвіллю або гризунами. Дерев’яна дача при належному догляді зможе прослужити сім’ї понад 100 років.

Ціна на каркасний котедж вихідного дня

Яка ціна в Запорізькій області дачі за канадською методикою? У порівнянні з будівлями з цегли та інших матеріалів, вона коштуватиме дешевше. Нижча вартість досягається не на шкоду якості, а завдяки таким моментам:

  • Можливості обійтися без капітальної основи. Невелику вагу канадських споруд здатні витримати полегшені типи фундаменту.
  • Застосуванню деревини, вирощеної в Україні, яка коштує дешевше, ніж імпортована з інших країн.
  • Специфіці створення будівель, адже легка вага матеріалів та короткий період зведення також знижують кінцеву вартість дачних будиночків.

Щоб розрахувати, скільки коштує каркасник, рекомендуємо використати розміщений на сайті калькулятор вартості онлайн. Відсутність можливості врахувати всі нюанси будівництва дозволяє отримати тільки приблизну суму. Щоб дізнатися кінцеву цифру, необхідно спочатку визначитися з проектом.

Типові проекти на каркасні будинки

Одноповерхові та двоповерхові варіанти будівель за канадською технологією для постійної й тимчасової експлуатації можна вибрати на сайті. Пропозиції до 100 м2 відрізняються сучасним зовнішнім виглядом і комфортні у використанні. Залежно від площі, в них можуть знаходитися 1-2 спальні, санвузол і кухня. Також споруди можуть бути доповнені вітальнею і гаражем. Багато клієнтів звертають увагу на будівлі з терасою або другим світлом, що дозволяють отримати додаткову площу на невеликих і нестандартних територіях. Великим сім’ям і тим, хто вважає кращим у всьому максимальний комфорт, варто звернути увагу на споруди до 200 м кв. У них можна знайти додаткові спальні для членів сім’ї або гостей, робочий кабінет, сауну, оранжерею та інші приміщення. Архітектори компанії попрацювали над тим, щоб кожна з кімнат, а також переходи між ними були максимально комфортними для кожного мешканця.

Достаток готових проектів дозволяє кожному забудовнику вибрати варіант за смаком. Але якщо ви віддаєте перевагу проживанню в будівлі з індивідуальним плануванням – зверніться до наших архітекторів і розкажіть про свої уподобання. Ми розробляємо проекти споруд для будь-яких технологій. Але ті, хто вибирає каркасну методику або будівлі барнхаус, мають перевагу. Уклавши з нами договір на проведення повного циклу робіт, розробку проекту вони отримують безкоштовно.

Як побудувати каркасний будинок вихідного дня

Питання створення споруди, яка буде експлуатуватися у вихідні, вирішується дуже просто. Для цього достатньо звернутися за вказаними на сайті контактами до представників «КБК Україна», як це зробили наші клієнти із Запоріжжя. У даному випадку роботи проводилися недалеко від Каховського водосховища. На прохання молодої сім’ї, будівництво в м. Запоріжжя було розпочате з розробки архітекторами споруди, яку планували використовувати як будинок вихідного дня. При цьому не виключалася можливість і постійного проживання в будівлі.

Зведення споруди відбувалося в комплектації «Під ключ». Після затвердження проекту до роботи взялися наші будівельники. Нами були створені фундамент, стіни, підведені комунікації, проведено зовнішнє та внутрішнє оздоблення. Однією з особливостей будівлі стало фасадне оздоблення VentaRock, в якому спостерігається цікаве поєднання відтінків каменю. Після обумовленого в договорі терміну в експлуатацію клієнтам була здана одноповерхова споруда, що складається з трьох спалень, вітальні, окремої кухні, а також гаража і технічного приміщення, передбаченого для зберігання господарського інвентарю. Замовники залишилися задоволеними швидкістю і якістю роботи нашої компанії.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити