Як побудувати офіс?

Компанія “Карпати Буд Каркас” вже тривалий час займається будівництвом, один із її напрямків – каркасне будівництво офісів в Україні. Офісні приміщення, в основі яких лежить канадська технологія, займають перші місця по бюджетності та швидкості будівництва. Такі будівлі міцні і надійні, з відмінними характеристиками енергоефективності.

Як побудувати офіс недорого?

Перед фахівцями компанії “Карпати Буд Каркас” була поставлена задача – побудувати недорого офіс в селі Тарасівка, біля Києва. Спочатку на ділянці була розміщена стара будівля, яка потребувала прибудови і надбудови ще в два поверхи. Будівельні роботи почали з демонтажу покрівлі старої споруди, далі йшла заливка арматурного поясу по периметру. Загальна площа офісних приміщень для компанії склала 480 м2. Конструкція, звичайно ж, була виконана за каркасною технологією.

Що потрібно для будівництва офісу?

Будівництво офісних приміщень, як і інших будівель проходить в кілька етапів, перший з яких – проектування. Ми завжди враховуємо всі побажання замовника, особливості ділянки і інші чинники, для того щоб будівля відповідала всім сучасним вимогам. На цій стадії важливо передбачити проведення інженерних систем: вентиляції, опалення, електрики, водопостачання та ін .. Саме вони зроблять перебування в офісі комфортним і зручним для його співробітників. Також слід пам’ятати про інтернет і телефонний зв’язкок, без яких важко уявити роботу з клієнтами і постачальниками.

Реалізація проектів офісних приміщень

Компанія “Карпати Буд Каркас” має великий досвід в будівництві самих різних будівель і приміщень. На сайті фірми представлено безліч побудованих об’єктів, є також відгуки про будівництво. Кожен проект має свої особливості, але все ж можна виділити кілька головних правил для успішної реалізації каркасного будівництва офісної будівлі:

  1. Функціональність. Офісні приміщення повинні вміщувати велику кількість співробітників, бути продумані в плані комунікацій і забезпечити комфорт перебування в них.
  2. Надійність і довговічність. Така будівля завжди актуальна і навіть після закриття однієї компанії офіси можуть здаватися в оренду ще тривалий час.
  3. Техніка безпеки. Велике скупчення людей і довге перебування в приміщенні робить питання про безпеку одним із найважливіших. Крім відеоспостереження, охорони, важливо не забувати про характеристики будівлі, які повинні відповідати всім нормам праці, санітарно – гігієнічним і протипожежним вимогам.
  4. Енергоефективність. Великі приміщення часто дуже затратні в плані їх експлуатації. Потрібна максимальна раціональність будівельних технологій, застосування теплоізоляційних матеріалів, системи опалення.
Побудувати офіс, ціна якого буде вигідною і економічно обгрунтованою ви можете, звернувшись в нашу компанію. На питання “скільки коштує побудувати офіс?” – відповідь дадуть наші менеджери в найкоротші терміни.
pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити