Невеликий каркасний будинок

Симпатичні одноповерхові будиночки невеликого розміру серед замовників вельми популярні. Найбільш актуальні вони для сімей, в яких є маленькі діти, люди похилого віку і члени сім’ї, які мають обмежені фізичні можливості. Це пов’язано із зручним плануванням приміщень та відсутністю в них сходів, що робить будівлі більш безпечними.

Одноповерхові будинки краще підходять для людей, які люблять велику кількість часу проводити разом. Невеликої площі досить для сімей, що складається з 2-3 чоловік. У них немає зайвих зручностей у вигляді більярдної, сауни, робочого кабінету, кінотеатру, але інші необхідні для комфортного проживання кімнати присутні. Для деяких сімей головне – можливість проживати хоч і в маленькому, проте у власному будинку, а не в міській квартирі.

Проєкти невеликих каркасних будинків – переваги

Всі проєкти будинків мають певні плюси, на які клієнти звертають увагу при виборі. Крім відсутності сходів, у маленьких каркасних будинків вони такі:

 • Створення відчуття єдності сім’ї.
 • Простота і короткий період будівництва.
 • Раціональне використання площі будівлі.
 • Невисока вартість фундаменту. Дерев’яний будинок в один поверх відрізняється невеликою вагою і побудувати під ключ житло можна без облаштування капітальної основи.
 • Внаслідок відсутності другого поверху, при проєктуванні будинку не потрібно брати до уваги додаткове зміцнення стін.
 • Для будівель в один поверх використовуються більш прості схеми прокладки комунікацій.

Проєкт на будівлю можна вибрати з готових пропозицій на сайті «КБК Україна», або ж замовити індивідуальну розробку креслень. В штаті компанії працюють професійні архітектори, які створять проєкт житла будь-якої площі, виходячи з потреб сім’ї. Фото побудованих будинків нашими бригадами можна подивитися на сайті.

Ціни на невеликий каркасний будинок під ключ

Щоб назвати суму, в скільки обійдеться покупка будинку, треба розуміти, яким клієнт бачить своє житло. Остаточна сума прораховується при наявності проєкту, після складання кошторисної документації.

Кожен замовник по-своєму уявляє ідеальне житло за каркасною технологією для сім’ї.

 • Навіть маленький будинок може бути споруджений в один, півтора і навіть два поверхи.
 • Будівлі зводяться в різних архітектурних стилях.
 • Оздоблення будівель всередині і зовні може виконуватися з різних матеріалів.

Не знаючи потреб клієнтів, неможливо відразу сказати, скільки коштує будівництво приватного будинку під ключ. Ознайомитися з вартістю каркасних будівель можна на сайті. Під кожним готовим проєктом з кресленнями прописана вартість будівництва будинку. Також у відповідному розділі можна подивитися вартість за квадратний метр житла під ключ. Дана цифра дозволяє прорахувати орієнтовну вартість майбутнього будинку.

Формування ціни на одноповерховий каркасний будинок під ключ

При розрахунку вартості житла враховуються такі чинники, як:

 • Невелика вага будівельних матеріалів дозволяє обійтися полегшеними видами фундаменту. Гвинтовий, стрічковий, стовпчастий фундамент обійдеться дешевше капітального.
 • Простота монтажу дозволяє знизити такий показник, як ціна роботи будівельної бригади, так як для виконання робіт достатньо лише кількох осіб.
 • Одноповерховий каркасний будинок не має залізобетонних перекриттів. При його будівництві можна обійтися без залучення важкої будівельної техніки, що також приводить до зменшення вартості будівлі.
 • Канадські споруди не потрібно утеплювати додатково. Мінеральної вати, яка використовується при облаштуванні стін, достатньо, щоб в будинку було комфортно в будь-яку погоду без додаткових витрат на обігрів чи охолодження. Також матеріал є хорошим звукоізолятором.

Хоча каркасне житло обходиться дешевше будівель з цегли, його не можна відносити до тимчасових будівель або для сезонного перебування за типом дачних будиночків. Будинки затишні, енергоефективні та комфортні для проживання протягом року. Термін служби при правильній експлуатації може досягати до 100 років. Пропонуємо на сайті і на нашому Ютуб каналі відео, як будують будинки з дерева.

Сучасний невеликий каркасний будинок

Черговим замовленням на будівництво каркасного житла стало зведення сучасного невеликого будинку в передмісті Києва, а саме – в Бориспільському районі. Замовниця виявила бажання подарувати будинок мрії для своєї матері. Як виглядатиме готова споруда, вона вже чітко представляла і поділилася своїми думками з нашими архітекторами. Мрія була втілена в життя точно в обумовлений в договорі термін завдяки злагодженій спільній роботі замовниці і фахівців компанії «Карпати Буд Каркас». Для будівництва житла був розроблений проект «Вишеньки». Роботи проводилися в комплектації «під ключ».

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити