Проєкти канадських будинків до 200 кв. м

Щоб стати господарем власних заміських володінь, зовсім не обов’язково шукати будинок своєї мрії серед виставлених на продаж, а потім заново переробляти і перебудовувати його на свій смак.

Набагато більш зручний та економний спосіб втілити в життя вашу мрію пропонує компанія “Карпати Буд Каркас”. Кожен клієнт має можливість вибрати з каталогу компанії будь-який проєкт нового будинку, спільно з досвідченими архітекторами внести в нього зміни(за бажанням) і вже через кілька місяців нове житло буде готове.

Таким чином може бути зведена будь-яка споруда: проєкт будинку до 200 м2 з гаражем і мансардою або ж маленький будиночок для заміського відпочинку – наша компанія впорається із завданням будь-якої складності та об`єму.

Чим хороші проєкти канадських будинків

Каркасне будівництво користується попитом по всьому світу, і в чималій ступені його надзвичайній популярності сприяє економність зведення та експлуатації таких будівель. Деревина є порівняно недорогим матеріалом, що дозволяє повсюдно використовувати її в будівництві. Сам процес не вимагає залучення великої будівельної техніки та зведення масивного фундаменту – відчутний плюс для будь-якого замовника.

Енергоефективність. Будинки, зведені за канадською технологією, відрізняються здатністю відмінно зберігати тепло в зимовий час. Крім унікальних властивостей натурального дерева, важливе значення тут має і якість матеріалу, що виконує роль наповнювача для стін. Товщина шару для утеплення для стін становить 200 мм, для даху – 250 мм. З таким надійним захистом мешканцям не страшні ніякі морози, а витрати на опалювальні послуги помітно скорочуються.

Швидкі темпи будівництва. Простота технології значно прискорює процес будівництва: найчастіше потрібно всього 3 – 4 місяці, щоб на пустирі виріс новий каркасно-щитовий будинок. Проєкти дерев’яних будівель у великому різноманітті можна знайти на сайті нашої компанії.

Безпека. Оброблене спеціальним розчином дерево не схильне до гниття та утворення грибка, а про екологічність самої деревини відомо кожному. Крім біозахисту, будівельний матеріал проходить також протипожежну обробку, що виключає можливість випадкового загоряння.

Естетичність. Привабливий зовнішній вигляд споруди завжди заслуговує на увагу оточуючих.

Будинки, зведені за канадською технологією нашою компанією, виглядають стильно й естетично. До послуг замовників майстерність досвідчених фахівців та сучасні оздоблювальні матеріали відмінної якості:

  • фальшбрус;
  • дерев’яна вагонка;
  • різноманітні види декоративної штукатурки і т.д..

Широкі можливості каркасного будівництва сприяють тому, що все більше людей в Україні віддають перевагу саме цьому типу будівель.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити