Як побудувати склад?

Проектування і будівництво складського приміщення – один з напрямків діяльності компанії Карпати Буд Каркас. Великий досвід застосування каркасної технології дозволяє побудувати склад для зберігання в найстисліші терміни. Яскравим прикладом може послужити збудоване компанією торгово – складське приміщення для логістичної компанії в Києві.

Реалізовані об’єкти в Києві

Особливості будівництва складу в Києві на Подолі

Склад для зберігання – це конструкція, яка повинна відповідати багатьом вимогам. Серед основних: функціональність, надійність, довговічність і безпека великої споруди.

Торгово – складське приміщення в Києві на Подолі, по вулиці Фрунзе, було замовлено для розміщення тут логістичної компанії. Загальна площа складу – 700 м2. Для зручного переміщення та зберігання вантажів, використання габаритного транспорту, висота будівлі в окремих місцях досягає 4, 5 метра. При цьому безопорні прольоти становлять близько 16 метрів. Для досягнення такої відстані використовувалися кроквяні ферми за технологією МіТек.

Для утеплення складського приміщення використовували мінеральну вату товщиною 150 мм. Побудувати складське приміщення довелося з урахуванням деяких складнощів, оскільки розміщений об’єкт між двох будинків, що вельми проблематично для будівельних робіт. Основна проблема полягала в відведенні води з сусідніх будівель

Побудувати склад в Україні за каркасною технологією

Каркасна технологія будівництва на сьогодні є одним з найбільш затребуваних варіантів швидкого зведення промислових об’єктів. Вибір каркасу залежить від типу, розмірів і призначення будівлі:

  • Металічні каркаси підходять для будівництва величезних приміщень із використанням важкої будівельної техніки;
  • Дерев`яні каркаси використовують для складських приміщень меншого розміру і там, де немає можливості і бажання застосовувати величезну кількість додаткової техніки.

Компанія Карпати Буд Каркас має великий досвід будівництва за каркасною технологією, в основному це: каркасні будинки, дачні будиночки для відпочинку, лазні і сауни, промислові та торгово – складські приміщення. Відгуки про будівництво, а також проекти будинків та інших будівель представлені у відповідних категоріях на нашому сайті.

Чому варто довірити будівництво складу фірмі Карпати Буд Каркас?
  • велика база готових проектів, що може прискорити процес;
  • налагодженість у виробництві основних компонентів і швидка збірка конструкції на місці;
  • швидкі терміни будівництва, які стали можливі завдяки полегшеному типу фундаменту, відсутності тривалих “мокрих” робіт і важкої будівельної техніки;
  • мобільність будівлі, яке можна розбирати і переміщати в інше місце;
  • надійна і довговічна конструкція, яка буде служити вірою і правдою не один десяток років.

Каркасне будівництво від компанії Карпати Буд Каркас – відмінний варіант побудувати склад недорого протягом декількох місяців.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити