Ціна будівництва каркасного будинку

Хоча про власний будинок мріє багато хто, у деяких людей є упевненість, що дане бажання ніколи не здійсниться, оскільки ціни на житло дуже високі. Те ж саме відноситься і до подальшої експлуатації, зокрема, оплати комунальних рахунків. Але, така думка є необґрунтованою, оскільки сьогодні існують різні технології та будівельні матеріали. Тому, кожна сім’я може знайти вихід, щоб втекти від міської метушні.

Будівництво дерев’яних каркасних будинків – оптимальне рішення при бажанні заселитися в свій будинок в короткий період. Якщо ви ще не знайомі з цією методикою, ознайомитися з нею можна на нашому сайті. Тут ви дізнаєтеся, як побудувати недорого будинок будь-якої складності, знайдете проєкти споруд, фото побудованих об’єктів, відео проведення робіт, а також відгуки власників дерев’яних будинків.

Вартість проєктів на каркасні будинки під ключ

Ви ще не визначилися, який будинок потрібний сім’ї і вас цікавить питання, в яку суму можна укластися – розгляньте інформацію, розміщену на сайті. Тут розташовані проєкти споруд з різною архітектурою в один і два поверхи, симпатичних будиночків різної площі з мансардою і другим світлом. У кожен з них можна внести зміни, якщо того вимагає ділянка під забудову або у членів сім’ї з’явилися такі побажання. На що слід звернути увагу, розглядаючи проєкти? Важливо врахувати основні потреби майбутніх мешканців. Не всі мають бажання кожен день пересуватися по сходах. Менше всього двоповерхове житло підходить людям похилого віку, маленьким дітям і людям з обмеженими можливостями. Враховуючи даний фактор, можна вибрати проєкт в один поверх або розташувати необхідні для них кімнати на нижньому рівні.

Якщо в сім’ї є люди, робота яких вимагає усамітнення, варто віддати перевагу проєктам з робочим кабінетом, майстернею. Тим, хто любить попаритися, розслабитися після трудового дня, можна вибрати проєкти з лазнею, сауною. Власникам транспортних засобів буде необхідний гараж. Затишна тераса – ще один елемент будинку, від якого не всі можуть відмовитися. Переглядаючи на сайті проєкти і ціни, можна визначитися, який будинок потрібний для сім’ї, вибрати будь-який з них в якості основи. Вартість варіантів вказана під фото. Вона залежить від особливостей проєкту, зокрема архітектурного стилю і площі будинку.

Чому ціна на будівництво каркасного будинку нижча за аналоги

Розташована в інтернеті інформація про відмінність вартості дерев’яних будинків від панельно-каркасних, цегляних – достовірна.

Зниження кінцевої суми вдається досягти в результаті:

  • Скорочення часу на проведення робіт. На зведення недорогих каркасних будинків йде всього кілька місяців, в залежності від розміру. При цьому, в роботі задіяно всього декілька чоловік. Таким чином, ціна за метр будинку знижується, завдяки зменшенню витрат на оплату праці бригаді професіоналів.
  • Використання полегшених типів основи. Легка вага будівель не вимагає масивної основи, що додатково зменшує ціну на канадське житло. При цьому, полегшений фундамент так само надійний та міцний.
  • Відсутність необхідності в додатковому утепленні. При монтажі стін використовується достатній шар мінеральної вати, щоб в приміщенні завжди залишалася комфортна температура і сторонні звуки не доносилися з вулиці.
  • Використання деревини, вирощеної в Україні та наявності власної виробничої бази.

Будівництво каркасних будинків під ключ ціна

Цікавитесь вартістю житлових будинків за каркасною технологією? Зайдіть у відповідний розділ сайту, де прописана ціна квадратного метра в різних комплектаціях, в тому числі, і «під ключ». Якщо ви знаєте площу майбутньої споруди, можна самостійно прорахувати приблизну суму до оплати. Але, точна цифра може бути озвучена представниками компанії після складання проєкту і супутніх документів. Важливо врахувати тип фундаменту, віддаленість комунікацій, особливості ділянки, оздоблювальні матеріали.

Вартість будівництва каркасного будинку в Україні

Потрібен сучасний надійний будинок під ключ недорого для проживання? З таким завданням впорається каркасна технологія. Вартість будівель прийнятна для багатьох сімей, вони зводяться швидко і комфортні в експлуатації, енергоефективні. Тому, багато замовників саме на ній зупиняють вибір. Так, один з наших клієнтів забажав для своєї мами побудувати нове, енергоефективне і комфортне житло. Надалі, на цій території буде зведено ще кілька житлових будинків, оскільки вся родина планує оселитися там, де вони народилися.

У селі Загора Рівненської області нами був побудований будинок за канадською технологією, де за основу використовувався вже готовий проєкт «Луговий». За погодженням із замовником, архітектори в нього внесли деякі зміни. А саме, доповнили будівлю господарським приміщенням та гаражем для автомобіля.

Невеликою незручністю стало те, що наш клієнт постійно перебував за кордоном і всі комунікації доводилося проводити онлайн. Але, це не перешкодило провести всі роботи в обумовлений термін. Будівництво проводилося в комплектації «під ключ» і після закінчення робіт сім’я змогла переїхати в нове затишне житло.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити