Ціни на каркасно-щитові будинки

Придбання цегляного будинку під силу не кожній родині. Але це не привід відмовлятися від задуму придбати власне житло. Будівельний ринок пропонує достатньо методик і матеріалів, щоб кожен бажаючий зміг відсвяткувати новосілля у своєму будинку. Як побудувати недорого житловий будинок? Вибір каркасної технології дозволить змінити міську квартиру на затишну заміську оселю відносно недорого і за короткий проміжок часу.

Скільки коштує каркасно-щитовий будинок

Щоб дізнатися ціну під ключ на каркасне житло, можна зайти на сайт “КБК Україна”, де прописана вартість готових проектів одноповерхових і двоповерхових споруд. Зазначені у відповідному розділі ціни за один квадратний метр площі дозволять прорахувати приблизну вартість готового котеджу індивідуального планування. Остаточну суму будівництва при використанні індивідуальних креслень представники організації зможуть озвучити після того, як буде складено і затверджено проект і кошторисна документація. При цьому будуть враховані:

 • особливості архітектури будівлі;
 • будівельні та оздоблювальні матеріали;
 • будівельні, оздоблювальні та допоміжні роботи.

Побудувати каркасно-щитову споруду під ключ буде дешевше, ніж аналоги, створені за іншими технологіями. Вибір методики дозволить заощадити не тільки на зведенні житла, але й на його експлуатації, так як будівлі з дерева виходять енергоефективними і не вимагають великих витрат енергоресурсів на опалення та охолодження.

Як формується ціна на каркасно-щитовий будинок під ключ

Невисока ціна на будівництво дерев’яної споруди формується з урахуванням наступних показників:

 • Зведення канадської оселі займає всього кілька місяців – залежить від площі конструкції та складності архітектурного стилю. Такої швидкості вдається досягти в результаті простоти монтажу будівель і невеликої ваги будівельних матеріалів. Результат – зменшення витрат на оплату праці будівельної бригади. Для проведення робіт достатньо бригади з двох-трьох людей.
 • При будівництві каркасних споруд важка будівельна техніка використовується нечасто. Відсутність залізобетонних перекриттів і застосування полегшених типів фундаменту не впливають на міцність житла, зате дозволяють знизити кінцеву ціну.
 • Цегляні та блокові будівлі вимагають додаткового утеплення. У випадку з каркасними будівлями, достатня кількість утеплювача застосовується ще на етапі зведення конструкції. Такого шару достатньо, щоб будівля була не тільки теплою, але й шумоізольованою.

Більш низька вартість не робить споруди менш якісними чи придатними лише для сезонного проживання. Технологія дозволяє будувати повноцінне довговічне житло, підтвердженням чого є споруди, яким понад сто років. Житло, створене організацією “Карпати Буд Каркас”, ще не досягло такого віку, але його якість вже встигли оцінити жителі України. З фото побудованих об’єктів нашими бригадами можна ознайомитися на сторінках сайту.

Каркасно-щитові будинки – проекти та ціни

Зведення будь-якої будівлі починається з вибору проекту, вартість якого залежить від обсягу та складності робіт. У пошуках відповіді на питання, як купити каркасно-щитовий будинок, варто звернути увагу на варіанти, представлені на сайті. Тут можна знайти:

 • Житло для постійного проживання будь-якої площі.
 • Котедж для сезонного проживання (дача, садовий будиночок).

При бажанні отримати дім, не схожий на інші, вирішенням питання стане звернення до наших архітекторів. Вони створять креслення одно- або двоповерхового житла, з мансардою, будинку дуплекс, будови для нестандартної ділянки. Також це може бути надбудова або прибудова до будинку.

Ціни на каркасно-щитові будинки в Україні

Одним з виконаних замовлень будівельниками КБК Україна є зведення розважального комплексу на березі річки Стрий в с. Явора Турківського району Львівської області. Будинок №2 «Дуплекс» загальною площею 157 м2 має два виходи і в ньому одночасно можуть проживати дві сім’ї. Окрасою каркасно-щитової споруди є тераса, при облаштуванні якої використовувалися дерев’яна вагонка і терасна дошка.

Будівництво будівлі проводилося в комплектації «під ключ». Згідно з проектом, основою будови став стовпчасто-стрічковий фундамент з армованою плитою. Для внутрішнього оздоблення ми використовували дерев’яний фальш брус. Із зовнішнього боку будівля обшита блок-хаусом. У будинку проведені всі необхідні комунікації, облаштована водостічна система. Вхідні двері виконані з металопластику. При установці вікон використана система «Теплий монтаж».

Якщо вас цікавить вартість житла – натисніть на кнопку «Консультація» на сайті й поставте завдання нашим менеджерам. Вони зроблять прорахунок ціни будови в будь-якій комплектації і дадуть відповідь на питання, що цікавлять.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити