Прибудова тераси в Івано-Франківську

Проживання в приватному секторі надає мешканцям багато цікавих можливостей, пов’язаних з облаштуванням власного будинку. Одним з таких варіантів є зведення терас. Вони можуть бути відкриті і криті, примикати до ганку або обходити будівлю повністю, будучи прикрасою будинку і створюючи додаткові зручності людині.

Прибудована веранда так само добре буде прикрашати дачу, роблячи її затишнішою і навіть у висотках прибудова тераси до дому все частіше проектується сучасними архітекторами.

Тераса, приєднана до багатоповерхового будинку

У перекладі з латинської під терасою мається на увазі насип із землі, який використовується для прогулянок або милування навколишньою красою. У сучасних реаліях цим словом називають балкони певного типу. Спочатку на території нашої країни тераси можна було побачити в складі таунхаусів і котеджів. Сьогодні вони все частіше є приємним доповненням квартир в багатоповерхівках.

Облаштування критих терас – одна з численних можливостей каркасного будівництва. Представлена ​​на фото нижче каркасна тераса є частиною одного з багатоповерхових будинків Івано-Франківська та була побудована нами. Перш, ніж приступити до початку робіт, фахівці компанії Карпати Буд Каркас:

  • зробили фактичні виміри площі;
  • розробили детальний конструктив.

По периметру будівельники встановили підпірні колони для більшої міцності і надійності конструкції. Також ними була споруджена кроквяна система і дах, перекритий металочерепицею.

З огляду на невеликі розміри квартири, каркасна прибудова збільшила площу, зробивши приміщення більш просторим і затишним. А оскільки на терасу є вихід з кухні, утепливши її, можна буде облаштувати їдальню або вітальню для сімейних посиденьок або прийому гостей.

Так як тераса є закритою, це дає їй додаткові плюси. Погані погодні умови ніколи не стануть на заваді приємному проведенню часу і завжди під дахом можна буде сховатися від пекучого сонця.

Облаштування тераси під ключ

Самостійне облаштування веранди в багатоквартирному будинку здатний зробити не кожен, так як, окрім володіння певними знаннями про каркасне будівництво, необхідно пам’ятати, що роботи будуть проводитися на висоті і потрібно мати відповідні обладнання та вправність. Будівельники компанії Карпати Буд Каркас готові полегшити вашу долю і протягом короткого часу тераса під ключ стане прикрасою квартири і улюбленим місцем власників будівлі.

Також співробітниками компанії можуть бути розроблені проекти прибудов терас для:

  • житлових будинків;
  • готельних комплексів;
  • саун;
  • івент-зон для проведення банкетів;
  • підприємств громадського харчування.

На прибудову тераси ціна буде залежати від складності проекту, кількості необхідного матеріалу, обсягу робіт. Замовити детальний прорахунок ви можете на нашому сайті в розділі «Калькулятор» або «Контакти».

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити