Будинки за канадською технологією під ключ

При бажанні отримати власний будинок, багато вітчизняних забудовники сьогодні стали брати приклад з жителів США, Європи, Скандинавії. Вони звертають увагу на каркасну технологію, яка дозволяє зводити красиві сучасні будівлі, що надають власникам масу переваг.

У чому популярність канадської технології будівництва будинків під ключ

Популярність каркасних будівель полягає в наступному:

 • Прийнятна для багатьох вартість будинків. Дана перевага дозволяє зводити будинки сім’ям, які не готові на зайві витрати. Але навіть ті, хто здатний викласти за будинок будь-яку суму, не оминають їх стороною. Адже за одну і ту ж ціну можна побудувати каркасне житло більшої площі, ніж із цегли, а залишок коштів витратити, наприклад, на більш дороге оздоблення, меблі.
 • Короткі терміни будівництва. В канадський будинок можна буде заселитися вже через кілька місяців від початку робіт, тоді як зведення цегляного будинку ще буде в процесі. Цього виходить досягти завдяки можливості облаштовувати полегшений фундамент, використовуваному матеріалу і відсутності необхідності в усадки.
 • Канадська технологія будівництва будинку дозволяє зробити будівлі енергоефективними. У таких будинках затишно незалежно від погоди за вікном, а витрати на опалення і кондиціонування мінімальні.
 • В якості зовнішнього оздоблення каркасних будинків використовується будь-який матеріал – шпаклівка, сайдинг, природний камінь, вагонка. Часто вони застосовуються комбіновано, роблячи споруди сучасними і естетичними.
 • Незважаючи на те, що при створенні каркасних будинків застосовується натуральний матеріал, вони відрізняються тривалим терміном служби. Деревина попередньо обробляється антисептиками від грибка, цвілі, пошкодження комахами, а також засобами від швидкого займання.
 • Каркасні будинки однаково добре вписуються в будь-які ландшафти (приміські та дачні селища, гірська місцевість), тому з проханням побудувати будинок в компанію “Карпати Буд Каркас” звертаються жителі всіх регіонів України.

Як розраховуються ціни на будинки під ключ

З типовими проектами все просто – достатньо зайти на сайті компанії в відповідний розділ «Проекти». У ньому розташовані різноманітні моделі будівель з кресленнями і цінами за готовий будинок. Щоб дізнатися приблизну вартість індивідуальної споруди, можна взяти загальну площу і вартість комплектації за 1 м2 (знаходяться на сайті КБК в розділі «Ціни»).

Остаточні ціни на житло під ключ зможуть озвучити тільки співробітники компанії після складання проектно-кошторисної документації. Вони залежать від того, що будинок планується звести під ключ або необхідні тільки каркас і покрівля, а інші роботи виконають самі господарі. Також при розрахунку вартості враховуються вибрані замовником матеріали, всі етапи робіт:

 • Установка каркасу.
 • Облаштування інженерних мереж.
 • Облаштування та утеплення стін і перестінків.
 • Покрівельні роботи.
 • Установка вікон і дверей.
 • Оздоблення приміщення всередині і зовні.

Де взяти проекти для будівництва під ключ

Цікавить будівництво будинку за канадською технологією в Україні? Співробітники компанії “Карпати Буд Каркас”, яка спеціалізується на зведенні каркасного житла і будівель комерційного призначення, допоможуть купити будинок під ключ, який прослужить не одному поколінню. На сайті компанії представлені варіанти будівель, виконаних в різному стильовому виконанні. Тут присутні одно- і двоповерхові будинки, будівлі з мансардою і другим світлом, маленькі затишні дачні будиночки і житло для невеликих сімей, а також просторі особняки.

Не знайшли свій варіант? Проекти будинків за канадською технологією можуть бути розроблені в індивідуальному порядку, виходячи з потреб конкретної сім’ї. Фасад такого будинку, внутрішнє планування будуть повністю відповідати Вашим уявленням про затишний будинок.

Будинки за канадською технологією під ключ від КБК

Читаючи відгуки про будинки, переглядаючи фото і відео проектів, замовники часто вибирають для власного житла вже готові пропозиції. Так, для будівництва будинку в селі Підгірці Київської області був обраний типовий проект «Ков’ярі» в комплектації під ключ. Подібні проекти вибирають сім’ї, яким до душі компактні, але, в той же час просторі будинки, в яких зможе розміститися сім’я, що складається з 4-5 чоловік. В креслення, на прохання замовників, архітекторами були додані:

 • технічне приміщення;
 • велика тераса для відпочинку всією сім’єю.

Після заливки монолітного фундаменту будівельники перейшли до робіт зі зведення та обшивці каркаса, облаштування покрівлі. Готовий каркасний будинок вийшов дуже красивим, а головне – затишним і повністю відповідає всім побажанням замовників.