Канадські будинки в Тернополі

Даний будинок ми зводимо на окраїні м. Микулинці Тернопільської області.

Замовник на протязі довгого періоду спостерігав за нашими роботами, які ми постійно освітлюємо  на власному сайті та в соціальних мережах.

Врешті він зважився та відвідав декілька наших об’єктів, які на той час  знаходилися в процесі будівництва після чого ним і було прийняти рішення щодо співпраці із нами.

Замовнику дуже сподобався проект “Івасюка”, будівництво по якому він, до речі, відвідував. Саме на ділянці, де уже стояв зведений каркасний будинок по цьому проекту і було прийняте родиною рішення стати власниками саме такого будинку.

Зі слів замовників вони вибрали саме цей тип будівництва тому, що каркасні будинки є енергоефективними, надійними та зводяться за кілька місяців.

Уже на наступний день після зустрічі із замовником ми взяли в розробку проект та внесли в нього мінімальні корективи, які були погоджені. За декілька днів було доопрацьовано проект та підписано договір на будівництво у комплектації «Каркас+».

На даний момент закінчено роботи по зведенню фундаменту, каркасу, даху та утеплення. Зараз проводимо роботи по фасадних роботах. В перспективі, в наступному році замовники планують з нами робити всі інші роботи під ключ.