Як побудувати храм

Ще в 2017 році до нас звернувся Сергій Леонідович, представник парафії села Жеревці, Лугинського району Житомирської області, із бажанням ,щоб ми побудували в них храм по каркасній технології.

Проект парафією був вибраний одноголосно, це – невиличкий двохярусний храм площею 56м2. Загальна висота до купола – 9,8м.

Проте парафія такого невеличкого села звісно не може осилити будівництво храму тільки своїми силами, тому вони зайнялися пошуками спонсорів для зведення сакральної споруди.  На щастя, ці спроби не були марними і  весною 2019 року знайшлися люди, які вирішили допомогти парафії в такій добрій справі.

В 2018 році в село завітав Філарет та освятив місце, де має бути побудований нашою компанією  храм.

В квітні місяці був підписаний договір на будівництводаного храму. На даний момен почались підготовчі роботи, щоб в другій половині травня розпочати будівельні роботи на ділянці.

Ми пообіцяли(і це передбачено договором), що до середини вересня будівельні роботи закінчимо і передамо Храм у користування парафії.

Нами будуть виконані роботи від улаштування фундаменту, монтажу дерев`яного каркасу, улаштування даху, зовнішніх та внутрішніх оздоблювальних робіт до монтажу куполу і встановлення хреста.

Всі проектні роботи ми вже виконали і передали готовий проект з посадкою на ділянку парафії для того, щоб вони подавали проект на погодження.