Будівництво будинків по канадській технологї у Львові

Географічне розташування Львівського регіону, обумовлює вплив західного світу на нас, як в світогляді, так і в побуті.

Ми швидко звикаємо до якісних речей і знаємо значення слова надійність… Мабуть саме тому, мешканцям Львова так сподобались канадські будинки, в котрих мешкає більшість населення Європейського Союзу та Північної Америки. Будинки зведені по канадській технології мають найкраще співвідношення в таких параметрах як: надійність, енергоефективність, швидкість монтажу, довговічність та вартісь будівництва.

Фото реалізованого будинку в Львові

Будівельна Компанія “Карпати Буд Каркас”, всіляко допомагає популяризувати канадську технологію (котру ще називають класичною дерев’яно-каркасною технологією), для цього у нас діють цікаві пропозиції для мешканців міста Львів та Львівської області, про це свідчать наші об’єкти, котрі, як гриби після дощу, з’являються у Львові. Ми залюбки проведемо огляд будинків, котрі ми побудували та розповімо й покажемо (що не мало важливо) про канадську технологію.

Будуючи будинки по канадській технології у Львові, ми виявили певні архітектурні тенденції в уподобаннях та можемо запропонувати цікаві рішення для самих вибагливих клієнтів. Не важливо, що саме ви хочете будувати: заміський будинок, літній майданчик, готель, ресторан, храм, церкву, альтанку, ми саме та компанія, без котрої вам не обійтись! Багаторічний досвід будівництва та професійна команда – запорука успіху!

Оскільки ви зараз знаходитесь на нашому порталі, мабуть вже знаєте відповідь на питання, – що мені краще, придбати квартиру у новобудові від львівського забудовника, чи побудувати власний будинок по канадській технології? – так, справді, це не вигадки – будівництво власного дому під ключ ДЕШЕВШЕ ніж купівля квартири в стані “сирець”, а оплати за комунальні послуги, воду, електроенергію – в рази менші, за рахунок використання якісних, екологічних матеріалів та відмінній теплоізоляції. Не мало важливим є те, що будівництво канадського будинку у Львові (площею 130-150 м.кв) триває не більше 3-3,5 місяців

Фото будинку в Львівській області

Мабуть ви зараз хочете запитати: Яка ціна канадського будинку у Львові? Ми можемо відповісти одним реченням – відчутно нижча ніж у конкурентів! Все за рахунок того, що ми не винаймаємо велетенський офіс у центрі Києва, ми не утримуємо армію менеджерів, у нас немає прямої залежності від курсу валют. Натомість ми маємо відмінну якість та бажання працювати з вами!

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити