Будівництво каркасного будинку в Житомирі

Будівництво каркасних будинків в Житомирі – легко, швидко і надійно. Місто Житомир та Житомирська область відносяться до тих регіонів України, в яких широке поширення отримала канадська технологія приватного житлового будівництва.

Швидкий розвиток в Україні індустрії з будівництва індивідуальних житлових будинків дав можливість приватним забудовникам вибрати найбільш оптимальну технологію будівництва швидкомонтованих каркасних будинків,які мають найкраще співвідношення ціна – якість.

Будівництво каркасних будинків в Житомирі – легко, швидко і надійно

Каркасне будівництво зародилося в Канаді для швидкого вирішення питання забезпечення якісним житлом великого потоку емігрантів, що ринув у цю країну. Згодом канадська технологія каркасного будівництва отримала широке поширення в багатьох країнах світу.

Принцип каркасного будівництва

Для традиційних принципів будівництва характерно, що матеріал стін виконує три головні функції: опорну, захисну та тепло-звукоізолюючу. Для забезпечення якісних характеристик доводиться розраховувати за найгіршим параметрами стінового матеріалу, що призводить до збільшення товщини стін, а значить – більшій витраті матеріалів та продовження термінів будівництва.

Каркасна технологія передбачає розділення функцій. Несучу функцію виконує легкий, але міцний каркас із дерев’яного брусу, огороджувальні елементи, виконані з дощок, листів товстостінної фанери чи гіпсокартонних плит. За тепло – звуко ізоляцію відповідає розташований між зовнішньою і внутрішньою обшивкою утеплювач.

Технологія каркасного будівництва

У першу чергу, зводиться фундамент, так як каркасний будинок досить легкий, то фундамент не варто робити занадто масивним. Дана обставина дозволяє не витрачати час на осідання фундаменту, до монтажу стін можна приступити одразу ж.

Каркас будинку, виготовлений із дерев’яного брусу, складається з верхнього і нижнього поясу, вертикальних опорних стійок і стабілізуючих балок, які забезпечують поздовжню і поперечну стійкість.

Будівництво комплексу із двох будівель в стилі hi-tec в Житомирі

На змонтований каркас відразу ж встановлюються балки перекриття, закріплюються крокви, збирається обрешітка і укладається покрівля, не чекаючи повної готовності стін. Виходить так званий скелет будівлі, створений несучими конструкціями. Зовнішні огороджувальні конструкції кріпляться до каркасу, будівля повністю обшивається зовні дошками чи плитами і встановлюються віконні і дверні коробки.

Зсередини зовнішнє огородження обшивається рулонними гідроізоляційними матеріалами і укладається шар пароізоляції. Тепло-та звукоізоляційні матеріали закладаються між вертикальними стійками каркасу і закриваються шарами паро-і гідроізоляції. Внутрішню огорожу монтується з дощок або плит.

У результаті виходить складна сендвіч – конструкція (зовнішня дошка – гідроізоляція – пароізоляція – утеплювач – пароізоляція – гідроізоляція – внутрішня дошка ). Така схема дозволяє зробити стіну каркасного будинку в два рази тонше стіни цегляного будинку при збереженні рівних теплозберігаючих характеристик. Зовні каркасні будинки можуть оздоблюватися дуже широким переліком матеріалів.

Переваги каркасного будинку:

– Значна економія, завдяки використанню полегшеного фундаменту, відсутність усадки.

– Велика швидкість монтажу каркасних конструкцій, можливість ведення паралельно різних видів робіт, а отже, скорочення термінів будівництва.

– Можливість виконання робіт у будь-який час року.

– Достатня міцність, надійність і довговічність.

– Високі тепло зберігаючі якості.

– Можливість широкого вибору варіантів оздоблення.

– Доступність ціни будівництва.

Будівництво по проекту “Пауло” в Новаград-Волинську

Побудувати будинок в Житомирі або Житомирській області можливо швидко, надійно, красиво і дешево використовуючи перевірену в багатьох країнах канадську технологію каркасного домобудівництва. Канадські будинки є оптимальним вибором для цього регіону України.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити