Будівництво канадського будинку в Кропивницькому (Кіровограді)

Канадська технологія будівництва – нова філософія будівництва для України. Унікальність канадських будинків полягає в швидкості зведення споруди. Вже через 90 днів ви станете щасливим володарем канадського будинку «під ключ». Важливим показником нової для країни технології, на який варто звернути свою увагу – низька ціна будівництва.

Будівництво канадських будинків. Основні переваги

Наші будівлі робляться таким чином, щоб мінімально впливати на фундамент, завдяки цьому будівля виходить максимально легкою. Також ми забезпечуємо надійний теплозахист за сучасною технологією.

Щоб не використовувати стрічково-залізобетонну основу ми застосовуємо стрічково-стовпчастий фундамент. Це дозволяє значно збільшити швидкість побудови і зменшити вартість всієї споруди. Ми рекомендуємо кожному побудувати будинок канадський в Кропивницькому (Кіровограді), так як це не тільки престижно і сучасно, ще й дешево та практично.

Всі дизайнерські рішення обговорюється заздалегідь та прописується в договорі, тому можна не турбуватися, все буде виконано по вищому розряду. Клієнти в захваті від роботи наших дизайнерів, архітекторів і будівельників.

Канадські будинки основні переваги.

Екологічність. Наші каркасно-панельні будинки використовують виключно безпечні та екологічно чисті матеріали, а також з’єднувальні елементи:

  • Мінеральна вата.
  • Композитні вставки.
  • Дерев’яний брус.

Довговічність. Для переважної більшості користувачів, довговічність матеріалів є важливим аргументом на користь побудови канадських будинків. Витримана технологія дозволяє будувати будинки, котеджі будь-якої архітектурної думки. Дизайнера нічого не обмежує.

Канадський будинок під ключ в Кропивницькому має високу міцність, він може впоратися з будь-якими викликами природи. Вони прекрасно себе почувають навіть в зонах з підвищеним ступенем небезпеки. Ніякі урагани чи зливи не нанесуть значної шкоди сучасним канадським будинкам.

Енергоефективність. Приємно, що Кропивницький , як і інші міста України, поступово долучаються до європейської тенденції в грамотному і практичному використанні енергоресурсів. Зменшити витрати на опалення допоможе прекрасна теплоізоляція. В європейських країнах вже понад 50 років будують з турботою про власне здоров’я та бюджет. З таким надійним захистом ви можете не турбуватися, що замерзнете взимку.

Фото проектів в Кропивницькому

Канадські будинки просто створені для побудови в Кропивницькому, Кіровоградській області і інших прилеглих регіонах, так як вдома мають ряд важливих переваг: довговічність, екологічні та безпечні матеріали і короткі терміни зведення споруди. Звернувшись до нас прямо зараз, ви зможете побудувати сучасний технологічний будинок за мінімальну ціну. Крім того, ми пропонуємо великий вибір варіантів співпраці. Ми швидко підрахуємо вартість будь-якого рівня комплектації і розробимо якісний дизайн-проект. З нашими клієнтами ми вибудовуємо довгострокові  відносини, тому і на далі готові допомагати в облаштуванні будинку.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити